» » » Оздоровлення дітей та молоді

Оздоровлення дітей та молоді

Оздоровлення дітей та молодіТурбота про здоров’я дітей є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Разом із тим, саме стан справ у цій сфері викликає занепокоєння. Упродовж останніх років за медичними показниками зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, що зумовлено негативними факторами соціально-економічного, екологічного й психоемоційного характеру.

Вплив постійнодіючих факторів ризику, в тому числі стресові перевантаження, зокрема у шкільному віці, призводить до порушення механізму саморегуляції фізіологічних функцій і сприяє розвитку в дітей хронічних захворювань.

Одним із найважливіших наших завдань у забезпеченні соціального захисту дитинства є реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 р. № 33 “Про державну програму відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року” прийнято 30 березня 2007р. на сесії Київської облради “Програму відпочинку та оздоровлення дітей Київської області у 2007 році, 26 квітня 2007 р. на сесії Бучанської міської ради “Програму відпочинку та оздоровлення дітей м. Буча на 2007-2008 рр.

Оздоровленням дітей та молоді у місті будуть займатися:
— відділ сім’ї та молоді (координує все оздоровлення у місті);
— відділ освіти;
— відділ охорони здоров’я (за медичними показниками);
— управління праці та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС;

Батьки чи опікуни мають звернутися до керівників навчальних закладів (за місцем навчання дітей) або до відділу сім’ї та молоді чи відділу охорони здоров’я із заявою, до якої додаються:
— копія свідоцтва про народження дитини;
— медична довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування (форма 0-70).

Невелика кількість дітей зможе оздоровитись у Міжнародному дитячому центрі “Артек” та в Українському дитячому центрі “Молода гвардія” безкоштовно: діти-сироти, діти із багатодітних малозабезпечених сімей.
20%, 30% вартості путівки – обдаровані діти, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, відмінники навчання.

50% вартості – багатодітні, обдаровані діти, відмінники навчання.

З питань цього оздоровлення звертатись до відділу сім’ї та молоді Бучанської міської ради
газета: №16 "Бучанські новини" від 27 березня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.