» » » Стан дитячих майданчиків викликає занепокоєння

Стан дитячих майданчиків викликає занепокоєння

Дитячі майданчики, на мою думку, повинні створювати умови для активних ігор та цікавого дозвілля. На жаль, у Бучі сьогодні можна спостерігати зовсім іншу картину – більшість таких місць зруйновано, розмальовано юними “пікассо” або й, взагалі, перетворено на місця відпочинку для любителів “зеленого змія”.
Про ситуацію з дитячими та спортивними майданчиками Бучі “БН” розмовляли з начальником інспекції по благоустрою міста Бучі
Тетяною Бердіковою.

— Тетяно Миколаївно, розкажіть, будь ласка, про ситуацію, що склалася з дитячими майданчиками у місті? В якому вони стані, чи потребують ремонту, заміни?
— На території Бучі на сьогоднішній час знаходиться майже тридцять дитячих та спортивних майданчиків. Є майданчики, які укомплектовані як дитячим, так і спортивним приладдям. Комунальне підприємство „Бучанське управління житлово-комунального господарства” обслуговує 21 дитячий майданчик. На даний час ідуть підготовчі роботи для комісійного обстеження цих майданчиків. Така перевірка проводиться в нас щорічно.

Після цього ми готуємо технічні картки („Картка обстеження об’єкту”), в яких указуються ті чи інші недоліки по кожному майданчику.

На даний час, перед оголошенням місячника по санітарній очистці та благоустрою міста ми провели об’їзд - і деякі недоліки було виявлено. Але справа в тому, що коли були розроблені заходи і направлені до Бучанського УЖКГ для їх виконання, то на даний час частина цих робіт не виконана.

17. 04. 2007 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради. У ході засідання була зроблена заява щодо продовження місячника в зв’язку з виявленими недоліками. Будемо мати надію, що УЖКГ відреагує на наші прохання та виконає свої зобов’язання.
— Чи планується встановлення нових майданчиків?
— Нові майданчики будуть встановлюватися безпосередньо біля новобудов із розрахунку – один майданчик на кілька будинків.
газета: №15 "Бучанські новини" від 20 квітня 2007 року
Ольга Гдуля
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.