А музика звучить..

Днями у дитячому садочку № 4 "Пролісок" відбувся теплий і радісний концерт. Його подарували малятам учні Бучанської школи мистецтв ім. Л. Ревуцького.

Не дивлячись на вік слухачів, протягом 40 хв. концерту в залі панувала атмосфера зацікавленості й захоплення, адже юні музиканти виконували твори натхненно й майстерно. Викладач школи Лариса Полікарпівна Далюк, вона ж була ведучою концерту, склала його програму з яскравих та зрозумілих для дітей творів і розповіла про кожен із них. Викладач познайомила діточок із музичними інструментами (фортепіано, блок-флейтою, гітарою, кларнетом).

У концерті прозвучало 13 творів. З великим задоволенням слухали діти фортепіанні п’єси “Клоуни” Д. Кабалевського у виконанні учня В. Фурси, клас викладача Л.П. Далюк, “Український марш” В. Кніппера у виконанні Насті Федорук, викладача Н.П. Беневельської. Фортепіанний ансамбль “Жарт” Й.С. Баха учнів Влада Алєксєєва та Марії Остапенко, викладачів І.А. Буряк та І.О. Пінчук.

Живо реагували дітлахи на звучання кларнету: українську народну пісню “Журавель” зіграв Є. Петрусьов, викладача В.Г. Шуляка, та гітари “Ой, ти дівчино” у виконанні Д.Василишиної, викладача Ю.В. Баценка. А дзвінкоголосі М. Онищенко та О. Сковородко, викладача О.А. Моторі, порадували залу чудовими весняними піснями “Синичка” та “Соловейко”. Особливо ж сподобались дітлахам виступи їхніх ровесників, 6-річних Марії Герасименко, викладача Н.П. Беневельської, та Івана Остапенко (блок-флейта) викладача А.П. Пінчука. Також хочеться відмітити прекрасний сімейний дует Івана та Марії Остапенків – більше в Україні було б таких музичних сімей.

Щасливі були і слухачі, і виконавці, бо ж важко знайти більш вдалу та щиру аудиторію, ніж маленькі діти! Переконані, що ця чудова зустріч із музикою залишить слід у їхніх серцях – зерна добра й краси дадуть гарні паростки. Незабаром ці діти прийдуть до школи мистецтв, щоб самим оволодіти грою на музичних інструментах, співати, займатись хореографією та малюванням.

Вислів “Краса врятує світ” у наш час набуває особливої актуальності. Ми з впевненістю можемо сказати, що дітям, розвинутим естетично, не загрожують пастки “вулиці”.

Ми сподіваємось, що школа мистецтв продовжить традицію “шефських” концертів і буде радувати маленьких бучанців частими зустрічами з музичним мистецтвом.

Дякуємо організаторам цього заходу та бажаємо педагогічному колективу, очолюваному директором А.П., Пінчуком нових творчих злетів.


Т.М. МОРОЗЕНКО,
вихователь дитячого садочку “Пролісок”
газета: №14 "Бучанські новини" від 13 березня 2007р.
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Za18
  • Za18 (448)
  • Гостi
  • 28 квітня 2007 13:13
Там не было учеников Ю.В.Баценка и его самого, а играли ученики О.И.Пунина Фурса и Заворитный. Мелочь, а всеравно тут всегда информация перекрученная. И не А.И., а Татьяна Николаевна Морозенко.

0
administrator

OFFline

  • administrator (327)
  • Адміністратори
  • 28 квітня 2007 13:53
Цитата: Za18
а всеравно тут всегда информация перекрученная

- что значит "тут всегда" ??? - вроде видно кто автор статьи и где опубликована.
- обращайтесь в газету..

Цитата: Za18
И не А.И., а Татьяна Николаевна Морозенко

- исправленно

0
Za18
  • Za18 (448)
  • Гостi
  • 29 квітня 2007 21:45
Я говорю про "перекручено", имея ввиду отчетную информацию. А не про админов и т.д.)) Так что если задело, сорри!

0