» » » Безоплатна приватизація - лише один раз

Безоплатна приватизація - лише один раз

Безоплатна приватизація проводиться лише один

У місті продовжують створюватися нові відділи. Для бучанців – це на користь.

Адже послуги можна отримати швидко й на місті, не потрібно їхати до Ірпеня. Нещодавно почав діяти відділ з приватизації державного житлового фонду. Розміщується він у приміщенні Бучанської міської ради.

Безоплатна приватизація - лише один разПро послуги, які надаватимуться жителям, та про деякі аспекти приватизації житла нам розповіла головний спеціаліст відділу Алла Скоренька.

Приватизація державного житлового фонду – це приватизація державних квартир. Наша діяльність полягає в тому, щоб надавати жителям свідоцтва про право власності, оформляти необхідні для цього документи.

Люди, які отримали державну квартиру та живуть у ній тривалий час, подають пакет необхідних документів. До них входять:
новий технічний паспорт, що виготовляється в БТІ;
- довідка з КЖЕПу – форма №4;
- паспорти всіх дорослих членів сім’ї та свідоцтва про народження дітей, які прописані та проживають у даній квартирі.

Прийшовши до відділу, власник квартири заповнює тут заяву, яка підписується всіма членами сім’ї. Особливістю цього процесу є те, що на момент подання документів повинні обов’язково бути присутніми всі дорослі члени сім’ї. Зазвичай, термін виготовлення документів – становить 1 місяць.

Щодо певних нюансів. Якщо людина була прописана в помешканні до 1994 року, то нам потрібні й пізніші дані – наприклад, із 1997 року, 2000 тощо. Також необхідна довідка з попереднього місця проживання, яка б засвідчувала факт, що людина жодного разу не брала участі в приватизації.

Чимало громадян ставлять питання, на кшталт: ми приватизували однокімнатну квартиру, в якій проживають п’ятеро людей. Зараз отримали іншу - більшу, але не можемо її приватизувати. Чому? Відповідь одна – безоплатна приватизація проводиться лише один раз. Це встановлено законодавством.

Останнім часом поширюється інформація про те, що приватизувати житло можна лише до 2008 року. Та чи може так бути, щоб одним дозволили приватизувати квартиру, а іншим – ні? Можливо, згодом приватизація буде платною, але це тільки припущення, які залишаються на рівні чуток.

Стосовно відвідин громадян, то наші прийомні дні – середа – з 8.00 до 12.00 і з 13.00 до 17.00.
Телефон для довідок – 49-2-95.

Звертайтеся, будемо раді вам допомогти
газета: №14 "Бучанські новини" від 13 березня 2007р.
Людмила ГЛАДСЬКА Ольга ГДУЛЯ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.