» » » Обов'язок підприємця - підтримувати чистоту та охайність свого закладу

Обов'язок підприємця - підтримувати чистоту та охайність свого закладу

Хоч у місті триває місячник по благоустрою, проте, дивлячись на деякі заклади торгівлі та відпочинку, розумієш, що приватні підприємці не надто поспішають долучитися до цього процесу. Обдерті фасади, занедбані території, а замість урн – імпровізація у вигляді коробок з-під морозива, обгорнутих поліетиленом.

Звичайно, сказати це про всі магазини та кафе не можна, але подібні приклади трапляються надто часто. То ж про загальну ситуацію, яка склалася, нам розповіла Тетяна Бердікова, начальник інспекції по благоустрою в місті.
Кожен із приватних підприємців по-різному ставиться до виконання своїх прямих обов’язків.

Хтось відповідально, інші – взагалі не реагують на прохання та зауваження. Наприклад, Костянтин Журавель, власник магазину “Золушка” (Вокзальна, 101) – фасад не облаштував, не прибирається й прилегла територія. Аналогічна ситуація склалася по ще одному закладу торгівлі - “Скляночка” (Склозаводська), господарем якого також є пан Журавель. Його приклад наслідує і Олексій Зайченко (торгівельний павільйон по вул. Енергетиків) .

Складається враження, що ця людина взагалі не знає, що таке благоустрій та чистота. Чимало питань виникає щодо зовнішнього вигляду будівлі “Укртелекому”.

Щодо загальної ситуації - то вона стабільна. Але, на жаль, більшості підприємцям потрібно постійно нагадувати про утримання території в належному стані. Як показує досвід, з першого разу - ніхто не дослухається.
газета: №13 "Бучанські новини" від 6 березня 2007р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.