Кожній дитині - по книзі

КОЖНІЙ ДИТИНІ – ПО КНИЗІ

Бібліотека Бучанської школи-інтернат поповнилася 800 новими книжками. Це стало можливим завдяки благодійній акції, яку проводила меблева компанія “MERX”. Гасло “Допоможи дітям разом з MERX” стало актуальним для 28 шкіл-інтернатів України.

Урочисте дарування відбулося 26 березня в одному з класів, де займалася малеча. Яскраві, сучасні видання відразу привернули до себе увагу. Якісна поліграфія, змістовність книжок, розрахованих на різний вік, стали вагомим внеском до читацького фонду бучанських школярів. Варто зазначити, що нові надходження були від українських видавництв. А щодо найменування, то це українська та зарубіжна література, енциклопедії, література для позакласного читання, а також розвиваюча література. Тобто те, з чого можна здобути нові знання й водночас відпочити та отримати задоволення.

Гості – представники меблевої фірми та “Самміт-книга”, відвідали класи школи та безпосередньо поспілкувалися з її учнями. Розповіли про себе, послухали вірші, які читала їм малеча. А ще прийшли до висновку, що їхній подарунок дійсно виявився потрібним, адже книжка – не лише основа інформації, але й поштовх до розвитку та самостійного мислення підростаючого покоління. І такого добра забагато ніколи не буває.

Кожній дитині - по книзіОлена Листопад,
заступник директора ТОВ “MERX”:
– Наша компанія вирішила, що було б добре провести якусь соціальну акцію та допомогти малечі з дитячих будинків. Початковою ідеєю було перерахування коштів на рахунки цих закладів, аби за певної потреби ними могли якось розпорядитися. Але прийшли до висновку, що найкраще – подарувати книги. Вони завжди потрібні й ніколи не втрачають своєї цінності. І не помилилися. Дирекція нам дякувала й казала, що це дійсно вагомий внесок, адже бібліотеки не оновлювалися роками, а коштів, щоб придбати нові книжки, не вистачало.
Оскільки дитячих будинків по Україні дуже багато, вирішили зупинити свою увагу на школах-інтернатах. Краще створити нормальні, в кількісному значенні, бази, ніж розпорошувати книжки по десятку. Зазначу, що кожну книжку відбирали, аби вона була і якісною, і цікавою. В окремих випадках навіть запитували в керівників шкіл, які саме видання їм потрібні.
А щодо планів, то в червні цього ж року компанія “ MERX ” планує продовжити дану акцію.

Зоя Максимук,
заступник директора Бучанської школи-інтернат:
– Яким би не був прогрес – і комп’ютерний, і розвиток телебачення – книга залишається джерелом знань. Джерелом – дуже цікавим, всього того, що може бути в житті, а дитина має змогу це пізнати. Для цих дітей ми завжди намагаємося дати якомога більше інформації, адже вони, певним чином, і так обмежені. Тому, сьогоднішній подарунок – надзвичайно важливий. Ми помітили, що в багатьох дітей засвітилися оченята, коли вони побачили ці книжки. Адже кожен з малечі хоче, аби його життя було схоже на казку. Ми робимо все для того, щоб ці мрії здійснилися. І сьогоднішня подія також своєрідне звершення їхніх задумів, адже до них приїхали гості, яких тут завжди радо чекають.


газета: №12 "Бучанські новини" від 30 березня 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.