Буча приймає "Дєбют"

День працівників культури та аматорів народного мистецтва в місті Буча ознаменувався визначною перемогою нашої землячки, учениці Бучанської школи мистецтв Анастасії Галаки на Київському обласному конкурсі дитячої творчості в рамках фестивалю «Дебют», який 10, 11 та 25 березня цього року вперше проводився в Бучі.

Протягом трьох напружених днів у конкурсі змагалися учні з 65-ти музичних шкіл та шкіл естетичного виховання Київської області, демонструючи свої творчі здібності та виконавську майстерність. Найвищий бал та перше місце в номінації «естрадний вокал» отримала Анастасія Галака. В номінації «циркове мистецтво» журі високо оцінило виступ із халапупами Колеснікової Маргарити, також учениці Бучанської школи мистецтв.

Переможців конкурсу визначало компетентне журі в складі: головного спеціаліста управління культури Київської обласної держадміністрації Щегловської Г.Б., голови ради директорів шкіл мистецтв області Разорьонової Т.В., викладача Державного училища естрадно-циркового мистецтва Свириденка С.А., голови секції естрадного мистецтва Деркачевської Н.О.

Головний консультант конкурсу – заслужений діяч мистецтв України, художній керівник обласного училища культури й мистецтв Краснитський М.М. Після закінчення конкурсу члени журі привітали його переможців та дипломантів, а також всіх творчих працівників Бучі та області, які були присутні на конкурсі, з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Перемога Анастасії Галаки в номінації – це чудовий подарунок не тільки батькам та близьким Насті, а й працівникам відділу культури Бучі та викладачам школи мистецтв, тому що її талант зростав разом із розвитком та відродженням культурних традицій у Бучі, коли Настя перемогла на конкурсі випускниць дитячих садочків «Панночка – талант Бучі» в 2000 році. З того часу і по сьогоднішній день Настя з успіхом навчається музиці в Бучанській школі мистецтв і впродовж багатьох років займається в танцювальному ансамблі «Бучанські візерунки» Центрального будинку культури.

Настя є переможницею багатьох фестивалів та конкурсів області, а також активним учасником всіх святкових концертах, що проходять у Бучі.

Щиро вітаємо тебе, Настусю, з перемогою! Бажаємо й надалі великих здобутків та визначних перемог на твоєму творчому шляху.
Л.М.Симончук,
керівник відділу культури
газета: №12 "Бучанські новини" від 30 березня 2007р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.