» » » Виборці цікавляться благоустроєм міста

Виборці цікавляться благоустроєм міста

5 березня відбувся черговий звіт депутатів Бучанської міської ради. На цей раз перед виборцями звітували Марія Крижова, Тетяна Кравченко, Галина Джунь та Олег Гайдай.

Першою заслухали доповідь Марії Крижової – секретаря Бучанської міської ради. Вона доповіла, що по округу №14 проводить роботу з людьми. Загалом, Марія Петрівна зазначила, що левову частку роботи займає складання актів обстеження житлово-комунальних умов для отримання субсидій та допомоги. Також депутат оформляє заяви до КЖЕП та інших інстанцій згідно чинного законодавства.

В основному, до Марії Петрівни ставили питання щодо основних проблем міста. З відповідей пані Крижової нам стало відомо, що на теперішній час проводиться ремонт асфальтного покриття, заміна електроопор, освітлення вулиць та вивезення сміття. Також із зали пролунала пропозиція щодо проведення курсів підвищення кваліфікації серед народних обранців.

Пролунало декілька питань із приводу роботи КЖЕП, зокрема, про заплутаність платежів за комунальні послуги та високу квартплату. Представник Бучанського КЖЕП зауважив, що по кожному тарифу існує інформація, що представлена на інформаційній дошці в приміщенні КЖЕП. До того ж, при підвищенні тарифів потрібно заключати новий договір, і працівники повинні розповісти докладно про кожен тариф.
З приводу підвищення квартплати відповів Анатолій Федорук. Міський голова зазначив, що підвищення тарифу цілком закономірне та логічне. Проблема в іншому: суттєве підвищення квартплати не покривається підвищенням пенсій та заробітної плати.

Тому питання потрібно розглядати у Верховній Раді, а не на місцевому рівні.
Продовжила доповідь Тетяна Кравченко, яка очолює округ №15. У своїй промові пані депутат наголосила на самих болючих питаннях: рихтування асфальтних доріг, прокладання нових, проведення вуличного освітлення та зняття старих дерев. На території округу широка лісопаркова зона і деякі дерева можуть бути небезпечними для життя людей – нещодавно, за словами Тетяни Петрівни, дерево впало на автомобіль, хазяїн якого секундою раніше з нього вийшов. Уже є дозвіл на знесення лише чотирьох дерев.

На жаль, коштів із бюджету на подолання всіх кризових моментів не вистачає.
Також пані Кравченко звітувала про роботу в складі профільної комісії – разом із спеціалістами вона брала участь у рейдах по перевірці роботи ринків.
Наступною перед громадою виступила Галина Джунь. Пані Галина звернула особливу увагу на девіантну поведінку підлітків – зламані лавки, пошкоджена огорожа та занедбані стіни під’їздів. Присутні зголосилися на тому, що ця проблема дедалі стає все гострішою. Виховання дітей – важлива справа, і батькам не слід забувати про свої обов’язки.

Виборці звернулися до депутата з проханням вирішити проблему несправності ліфтів. Також висловили подяку за облаштований дитячий майданчик і пішохідну доріжку від супермаркету «Зоряний» вздовж вул.Нове Шосе.

Останнім заслухали доповідь Олега Гайдая. Депутат першого скликання, член комісії з питань освіти, спорту, справ молоді та гуманітарних питань. Він звернув увагу присутніх на питання створення органів самоорганізації населення. Такі комітети, за словами пана Олега, покращили б роботу депутатів та допомогли своєчасно та більш ефективно вирішувати питання кожного виборця.

Зі своїх здобутків Олег Олександрович виділив, перш за все, створення трьох спортивних секцій та розробки шляхів та плани покращення довкілля. У планах – створення спортивного майданчика для активних видів ігор: волейболу, баскетболу тощо.

Загалом, звіт відбувся у відносно спокійній атмосфері, а суперечки та дебати проходили стримано.


Р.S.
21 березня, в актовій залі адміністративного корпусу КП „Фірма „Агробудпостач”, що по вул.Кірова, 144, звітувалися три депутати — Анатолій Перехрест, Алла Карпенко, Микола Григорусь.
Але особливого ажіотажу серед їхніх виборців ця процедура не спричинила. Послухати народних обранців прийшло не більше десятка жителів.
газета: №11 "Бучанські новини" від 23 березня 2007 р.
Ольга Гдуля, Людмила Гладська
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
holyfield

OFFline

  • holyfield (17)
  • Місцевий
  • 23 березня 2007 13:40
Крыжова эт моя но реально ничего из её работы я не наблюдаю

0