» » » Дітям та молоді особлива увага

Дітям та молоді особлива увага

Дітям та молоді особлива увага14 березня 2007 року відбулося перше засідання новоствореної координаційної ради з питань молодіжної політики та роботи з неповнолітніми. Голова ради Віктор Фальковський (заступник Бучанського міського голови) та його заступник Ніна Калініна (начальник відділу у справах сім’ї та молоді), розпочинаючи зустріч, наголосили на тому, що дане питання досить важливе й складне не лише в масштабах Бучі, але й всієї країни.

Адже проблеми молоді – це працевлаштування, соціальний захист, забезпечення житлом, зайнятість неповнолітніх у позашкільний час, оздоровлення дітей, ліквідація негативних проявів у молодіжному середовищі, робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих ситуаціях тощо. І завдання координаційної ради, яка є дорадчим органом до виконавчого комітету, вирішувати, допомагати й координувати ці питання.

На засідання були запрошені представники Ірпінської служби зайнятості, відділу культури, освіти, медицини, служби у справах неповнолітніх, правоохоронних органів, громадських організацій, які в ході обговорення намагалися налагодити спільну роботу та знайти вихід із гострих і проблемних ситуацій, які назріли серед молоді.

На порядок денний винесли такі питання:
1. затвердження плану роботи координаційної ради на 2007 рік;
2. про роботу Бучанського відділення міліції (акцент ставився на роботу з молоддю та неповнолітніми);
3. про взаємодію відділів міського виконавчого комітету, міських служб, громадських об’єднань, організацій та установ у роботі з питань попередження негативних проявів у підлітковому та молодіжному середовищі та в роботі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Отже, згідно положення та установчих документів, які є по координаційній раді, протягом року має відбутися чотири її засідання – раз у квартал. Попередньо було погоджено план роботи по місяцях. Загалом, увага приділятиметься оздоровленню дітей на території міста, розроблятиметься комплексний план заходів із попередження негативних явищ, подолання дитячої безпритульності й бездоглядності, проводитиметься робота з молоддю, яка має особливі потреби, забезпечуватиметься дозвілля й зайнятість молоді в Бучі.

Цікавою видалася пропозиція влаштовувати хоча б раз на рік ярмарку вакансій. Було прийнято рішення взяти цей план роботи за основу, а по окремих питаннях винести пропозиції та доопрацювати.

Що ж до другого пункту порядку денного, то представники міліції на засідання не з’явилися, що в якійсь мірі порушило хід роботи, адже їхня присутність була важливою при вирішенні майже всіх питань.
Є наказ по роботі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Згідно нього, з такими сім’ями кожна служба має працювати, виходячи зі специфіки своєї роботи. Як наслідок, прийшли до того, що необхідно створити центр соціальних служб – це полегшить роботу та й значно підвищить її ефективність.

Із зустрічі стало зрозуміло, що всі члени координаційної ради налаштовані працювати плідно. А головне, її створення – це ще один крок, щоб забезпечити молоді належні умови проживання.

--------------
До речі

На думку редакції, варто провести зустріч правоохоронців із жителями Бучі, адже до роботи міліціонерів накопичилося чимало питань
газета: №10 "Бучанські новини" від 16 березня 2007р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.