» » » Київська обласна звітно-виборна конференція партії „Народний Союз Наша Україна”

Київська обласна звітно-виборна конференція партії „Народний Союз Наша Україна”

3 березня в місті Українка відбулася Київська обласна звітно-виборна конференція партії „Народний Союз Наша Україна”.

У зв'зку з тим, що бучанська організація партії ще не пройшла процедури переоформлення в окрему організацію, на з'їзді Ірпінської міської організації партії були обрані делегати на обласну конференцію за квотою – 1 делегат від 50 членів. Таким чином до складу представників від Ірпінського регіону увійшли і бучанці.

Основними темами конференції стали звіт голови обласної організації партії, переобрання керівництва обланої організації НСНУ, плани розвитку партії тощо.

До обговорення партійних проблем і планів на майбутнє долучилися гості конференції: народні депутати — Петро Порошенко та Ксенія Ляпіна, а також голова Київської обласної держадміністрації Віра Ульянченко, депутати місцевих рад усіх рівнів.

За словами новообраного голови Ірпінської міської організації НСНУ Олександра Ярмоша, конференція пройшла у досить спокійній обстановці. Слухали звіт обласного голови Вадима Литвина, пройшли жваві дискусії щодо роботи партії, з виступами зверталися до присутніх гості конференції. Було обране нове керівництво та голова, яким став Володимир Федосєєв, колишній голова Ірпінської міської організації НСНУ.


газета: №9 "Бучанські новини" від 9 березня 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.