Ветеранські вечорниці

22 лютого, у приміщенні Бучанської міської ради відбувся святковий вогник для ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня захисника Вітчизни.

Організували й провели захід міський відділ культури та спорту. У концертній частині заходу взяли участь усім відомий культорганізатор І. Кожем’яка та дует „Душі криниця” в складі Л. Бабенко та К. Вовк.

Подібні урочистості для наших ветеранів уже давно стали традиційними. Ці люди, не зважаючи на свій поважний вік, залюбки приходять на подібні акції, завжди задоволені й вдячні організаторам.

Ветеранські вечорниціОлександр Юхимович Рубанов, учасник бойових дій, інвалід Великої Вітчизняної війни ІІ групи:
– Для нас, учасників бойових дій, інвалідів Великої Вітчизняної війни такі заходи, як сьогодні, дуже важливі. Хочу подякувати всім організаторам таких вечорів: у першу чергу нашому міському голові, а також Л. Скачковій, Й. Краснодемському та всім-всім, хто доклав своїх зусиль, аби захід відбувся.

Євдокія Іванівна Падун, учасник бойових дій:
– Ми, усі ветерани, дуже вдячні за піклування про нас, за гарну організацію заходу до Дня Захисника Вітчизни. Окрема подяка Анатолію Петровичу Федоруку. За час його роботи на посаді міського голови про ветеранів завжди пам’ятають, піклуються, організовують і проводять різні заходи.


газета: №8 "Бучанські новини" від 2 березня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.