» » » Буча буде поділена на 11 мікрорайонів

Буча буде поділена на 11 мікрорайонів

У четвер, 22 лютого, відбулася 4 сесія V скликання Бучанської міської ради. На порядок денний виносили низку важливих питань.

У залі Будинку культури, де проходило скликання, окрім депутатів та членів виконкому були присутні мешканці Бучі, преса та підприємці. В попередніх номерах «БН» друкували перелік питань, що виносились на розгляд сесії. Цього разу ми пропонуємо вашій увазі проекти рішень по даних питаннях.

Депутатами було розглянуто систему органів самоорганізації населення. Єдина форма системи – комітети мікрорайонів. Також обговорювалась схема поділу міста – на 11 мікрорайонів. Комітети мікрорайонів розміщуватимуться в наданих міськрадою приміщеннях з усіма необхідними для функціонування умовами. Вищим органом самоорганізації населення мікрорайону планується Конференція представників населення мікрорайону.

Основними функціями цих організацій є:
- в вирішення питань, що відносяться до їх компетенції;
- в представляти разом із депутатами інтереси жителів мікрорайонів у міській раді та органах виконавчої влади;
- в вносити пропозиції щодо різноманітних проектів, які приймаються на сесіях міської ради;
- в організовувати на громадських засадах участь населення в здійснені низки заходів, таких, як озеленення вулиць, охорона довкілля, благоустрій тощо. Також комітети повинні здійснювати контроль за якістю надання житлово-комунальних послуг, ремонтних робіт і т. ін.

Виконавчий комітет міськради до 24 серпня 2007 року зобов’язаний розробити пропозиції щодо необхідних умов функціонування комітетів мікрорайонів та передбачити в бюджеті міста, за статтею «Утримання органів управління», необхідні кошти.

Присутні на засіданні ознайомилися з доповіддю Володимира Горчинського про роботу служб виконкому щодо виявлення самовільного будівництва та ефективності використання земель Бучанської міської ради. Зокрема, він зазначив, що в зв’язку з недосконалістю земельного законодавства, яке передбачає порівняно невеликі штрафи за самовільний захват землі, це явище набуло широкого поширення по всій території України. Виходячи з цього, органи Державного комітету з питань земельних ресурсах звернулись до Верховної ради України з відповідними пропозиціями щодо внесення змін до деяких законодавчих актів.

11.01.2007 Верховна Рада прийняла Закон про кримінальну відповідальність за самозахват землі. Тепер такий злочин карається штрафом від двохсот до трьохсот неоподаткованих мінімумів або арештом на строк до шести місяців.

Начальник КП “БУЖКГ” Василь Гетьманенко коротко розповів про роботу свого підприємства за 2006 рік. Особливо болючими питаннями є заборгованість населення по квартплаті (590.000 тис. грн.), борг по заробітній платі працівникам (за два місяці – 430.000 тис. грн.) та гостра нестача кваліфікованих працівників. Окрім цього, пан Гетьманенко звітував про стан будівель та систем життєзабезпечення міста Буча.

Більшість будинків потребують негайного ремонту на суму 2 400 000 грн.

Заступник міського голови Юрій Хоменко виступив з доповіддю про соціально-економічний та культурний розвиток Київської області на 2007 рік. Можна відзначити, що Бучі приділяється значна увага як місту зі значним промисловим потенціалом.На закінчення слово знову взяв Володимир Горчинський. Він виніс на розгляд сесії пропозиції відділу земельних ресурсів щодо врегулювання земельних відносин.
Слід зробити висновок, що робота сесії пройшла плідно, були вирішені важливі для міста та його мешканців питання та врегульовано більшість земельних відносин.
газета: №8 "Бучанські новини" від 2 березня 2007р.
Ольга Гдуля
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Snow Dog

OFFline

  • Snow Dog (2)
  • Місцевий
  • 2 березня 2007 23:02
Так значит будет война за раёны??? Дайте карту Бучи!!! smile

0