» » » В єфірі Радіо ”Культура” - міський голова

В єфірі Радіо ”Культура” - міський голова

25 лютого, у прямому ефірі Радіо ”Культура” відбулася зустріч радіослухачів із Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком. У програмі брав участь і головний редактор газети ”Бучанські новини” Сергій Куліда.

Вів передачу журналіст Ігор Стратій.
Пропонуємо читачам ”розшифровку” цієї зустрічі.- Хочу підрахувати, скільки ж вам було років, коли ви вперше зайшли до свого кабінету?
- Вперше був обраний головою сільради, коли мені було 20 років. Це було далеко від Києва – Хмельницька область, село Велика Ведмедівка, звідти я родом. Але так склалися обставини, що приїхав тоді ще в селище Буча й був обраний у 1998 році головою селищної ради.

- Анатолію Петровичу, розкажіть про своє місто. Можна сказати, що воно суто ваше, адже ви стільки років тут живете, працюєте, вклали в нього стільки сил і частину свого серця.
- Місто відбулося, але попереду в нас ще багато роботи по його розбудові. Місто відносно молоде – 104 роки. Його історія пов’язана з будівництвом Києво-Ковельської залізниці. У ньому проживало багато відомих та знаних на всю Україну людей – родина Булгакових, композитор Левко Ревуцький, є садиба Штамма, садиба-музей Євгена Патона. Їхніми іменами названо вулиці міста. Ми цим пишаємося. Місто відоме своєю історією, яку бучанці знають і шанують.

Є у місті кіномистецький центр ”Акваріус”, три будинки культури, школа мистецтв ім. Л. Ревуцького. Заклади культури на належному рівні. Якщо подивитися на бюджет відділу культури – то це досить суттєва сума для міста – 3,5 млн. грн. Зараз відбувається процес розбудови, становлення міських служб, відкриття нових.
Щодо питання по спортивних і культурних закладах Бучі, то вже в першому півріччі буде завершено реконструкцію, що розпочалася в минулому році, будинку культури. Адже зараз проводимо перепланування й розширення цієї будівлі, щоб діти могли там займатися.

Щодо спортивних об’єктів, то поруч із стадіоном проектується і будемо будувати криті спортивні зали, це і буде в нас досить потужне спортивне ядро. Якщо дивитися в перспективі, то, будуючи спортивні бази, спільно з ФК ”Оболонь”, та футбольної дитячо-юнацької школи, сама дитячо-юнацька школа, яка працює у нашому місті, ще такі об’єкти, як криті спортивні зали з басейном – це дійсно поліпшить стан фізичної культури та спорту, що є запорукою здоров’я.- Між іншим, у минулому році в Бучі проходив, та й зараз планується, пісенний фестиваль ”Прем’єра пісні”…
- Так, нам приємно, що до нас звернулися, зокрема Мар’ян Гаденко з його творчим колективом, провести в місті Буча, як в місті, яке розбудовується, радіофестиваль – фестиваль української пісні, українських виконавців. У минулому році ми започаткували в себе це дійство й у цьому році вийшли з цією ж пропозицією. І 2 березня, в кіномистецькому центрі ”Акваріус” знову відбудеться фестиваль – ”Прем’єра пісні 2006”. Нам приємно, що другий рік поспіль наше місто вибороло право приймати зіркову аудиторію молодих виконавців. Запрошую всіх взяти у цьому заході участь.


більш детальніше читайте на сторінках газети "Бучанські новини" №8 від 2 березня 2007 року
Людмила Гладська та Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.