» » » Здобутки наших дзюдоїстів

Здобутки наших дзюдоїстів

10 лютого 2007 р., у м. Васильків відбувся чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків 1991-92 років народження. В цих змаганнях брала участь команда Бучанської ДЮСШ.

Чемпіонат був відбірковим, чемпіони та призери змагань будуть представляти збірну команду Київської області на чемпіонаті України, що відбудеться в Луцьку з 21 по 25 лютого 2007 р. Чемпіонат України – це обов’язковий відбір кращих спортсменів до складу збірної України. Чемпіони України, в липні цього року будуть боротися на чемпіонаті Європи, що проходитиме на Мальті.

У ваговій категорії до 55 кг Антон Горчаков посів ІІ місце. На шляху до фіналу Антон здобув три переконливі перемоги, а у фіналі поступився спортсмену з Василькова. Ігор Сподинець зайняв ІІІ місце у ваговій категорії до 90 кг. Решта наших хлопців могли відборотися й краще та посісти призові місця, але хвороби та старі травми завадили їм досягнути бажаного результату.

Нині ми готуємось до чемпіонату України, треба підійти до змагань у гарній формі та, найголовніше, не захворіти перед стартом.


3 лютого 2007р. в місті Біла Церква відбувся турнір з дзюдо “Рось-Телеком-2007”. Змагання проводилися в двох вікових категоріях серед юнаків 1993-96 років народження та 1997-98 р.н.

Так, команда складалася з 15 дітей різних вагових та вікових категорій. На жаль, декілька наших сильних спортсменів через хвороби не брали участі у змаганнях. Порадували нас наймолодші спортсмени своїм стремлінням до перемоги, проявили характер, показали цікаву боротьбу. В ході боротьби у ваговій категорії до 27 кг Влад Свердел посів ІІ місце. На шляху до фіналу він переміг своїх суперників чистими кидками, які були виконані майстерно.

У цій же категорії Влад Гришин здобув дві перемоги та дві поразки і посів 7 місце, а його брат Володимир Гришин також здобув дві перемоги та дві поразки і посів 8 сходинку.

У ваговій категорії до 30 кг Денис Гевел посів ІІІ місце, здобувши три перемоги та одну поразку в боротьбі за вихід у фінал. У сутичці ж за ІІІ місце він проявив волю до перемоги і здобув перемогу утриманням.

У ваговій категорії 34 кг Олександр Коростій, здобувши дві перемоги та дві поразки, посів 7 місце.

Вдруге наші наймолодші борці брали участь у змаганнях й отримали свої медалі та грамоти.

А 29 грудня 2006 року наша малеча боролася вперше на новорічному турнірі, який проходив в СК “Сокіл” у м. Києві.

У ваговій категорії до 27 кг Влад Свердел посів ІІІ місце, Володимир та Влад Гришини відборолись по дві сутички, здобувши по одній перемозі та поразці. У ваговій категорії до 30 кг Денис Гевел посів ІІІ місце.

Олексій ЛОБАНОВ
газета: №7 "Бучанські новини" від 23 лютого 2007р.
Лобанов дзюдо
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
avk
  • avk (448)
  • Гостi
  • 23 лютого 2007 10:00
Лобанов молодець! Твої козаки - сепермени! Так тримати!

1
Таня
  • Таня (448)
  • Гостi
  • 24 лютого 2007 13:10
Ребята молодци так держать!

1
Алена Яна
Сережка ты молодец!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1