» » » Чи стануть молодята на весільний рушник?

Чи стануть молодята на весільний рушник?

ЧИ СТАНУТЬ МОЛОДЯТА НА ВЕСІЛЬНИЙ РУШНИК?..

Шлюб – крок не лише відповідальний, але й приємний. Тому весілля закохані сприймають як одну з наймасштабніших подій у своєму житті, що веде до створення нової сім’ї – дай Боже, єдиний раз одружуватися!

Святкове вбрання, обручки, привітання та інші атрибути – через усе це “проходить” молода пара. Проте найважливіший етап для них – офіційне оформлення своїх відносин, розпис в установі РАЦСу. Урочистість цієї події залежить не лише від настрою молодят, але й умов, у яких вони укладають шлюб – це і привітність працівників, і вигляд приміщення… Якщо з людським фактором у Бучі все гаразд, то зал для розписів помітно замалий і не дуже святковий. Але чи зміниться ця ситуація в нашому місті? За коментарями з цього приводу ми звернулися до Бучанського міського голови Анатолія Федорука та спеціаліста бучанського РАЦСу Ольги Ільченко.

Анатолій Федорук,
Бучанський міський голова:
– Питання створення та облаштування будівлі РАЦСу, у приміщенні якого могли б проводитися урочисті події, особливо актуальне для молодого міста. Адже кожне подружжя, що створює нову сім’ю, повинне відчути святковість цього дійства.

Ми прийшли до висновку, що це має бути окреме, а не вбудоване чи прибудоване приміщення. Звичайно, в теперішньому бучанському РАЦСі, що по вул. Києво-Мироцькій, можна було б зробити ремонт і переобладнання, але, вийшовши на вулицю, помічаєш, що це не те місце і не та будівля, яка б відповідала своєму призначенню. Тому, швидше за все, її будуватимемо з нуля. Зараз вирішується питання й щодо розташування нотаріального округу, в який будуть входити такі структури як управління юстиції та РАЦС. Тому ці завдання розглядаємо комплексно. Сказати точно, де і коли розпочнуться відповідні роботи, наразі ще не готові, але попередньо плануємо провести їх у наступному році.

Зараз можна лише сказати точно, що РАЦС знаходитиметься в комфортному й зручному місці, аби все відповідало урочистості події, яка відбуватиметься в родині.

Ольга Ільченко,
спеціаліст І категорії Бучанського РАЦС:
– Проблема приміщення для урочистих подій стоїть досить гостро, адже та будівля, яка для нас відведена, не відповідає запитам молодого подружжя. Зал невеликий і не завжди може вмістити всіх запрошених гостей та й виглядає досить скромно. Природно, що ми отримуємо зауваження й побажання створити належні умови для проведення цієї процедури з боку пар, які хочуть побратися. Адже їхати задля цього до ірпінського РАЦСу не завжди зручно, тим більше, що в нас є своя установа. Поки що ми не можемо конкретно відповісти людям, коли буде нове приміщення, але прагнемо йти їм назустріч і сподіваємося, що цю проблему вдасться вирішити.

Чи потрібен у Бучі зал для урочистого розпису подружжя?

Олена:
Чи стануть молодята на весільний рушник?

– Так, у нас багато молоді й для них потрібен новий, гарний, урочистий зал для розпису.
Буча стала містом — і цьому статусу потрібно відповідати!
Адже молодят має оточувати краса й гармонія…
Моєму синові 22 роки, тому незабаром і для нього це питання стане актуальним.

Олеся:


– Так, нам потрібний зал для урочистостей.
Адже, як почнеш своє життя у шлюбі, так його й проживеш!
Завжди хочеться, щоб у будь-яку мить життя нас оточувала краса, а тим більше – у таку відповідальну.

Елеонора:


– Я живу в Бучі вже понад 40 років і завжди піклувалася про своє рідне містечко.
За останні роки тут багато чого змінилося на краще.
Мене тішить, що міський голова піклується про нашу маленьку батьківщину, намагається прикрасити й удосконалити її.
Тому, маю надію, що і РАЦС у нас буде на високому рівні.

Олена:


– На мою думку, повноцінне місто не може існувати без нормального РАЦСу.
Мене засмучує, що в Бучі ця установа залишає бажати кращого.
В мене росте маленький синочок і я б не хотіла, щоб він узаконював свої стосунки з коханою дівчиною в такому приміщенні. Тож, створити в нашому РАЦСі гарний, урочистий зал – у моїх інтересах.

Оксана:


– Як же без урочистого залу?
Що ж це за весілля таке!
У мене росте донечка, то ж я й хочу, щоб вона узаконила свої стосунки в гарному приміщенні.
У такий чудовий і світлий день все повинно бути красивим.
Опитування провела
Тетяна Білоус
газета: №7 "Бучанські новини" від 23 лютого 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.