» » » Танці з бучанськими зірками - 2

Танці з бучанськими зірками - 2

У неділю, 11 лютого 2007 року, в м. Києві відбулися відкриті всеукраїнські розрядні змагання зі спортивних танців сезону 2006-2007 „ШКОЛЯР-СТУДЕНТ-ГРОМАДЯНИН” – КУКАРАЧА-2007. Організатор змагань Ліга Танцю України Міністерства Освіти й Науки України, комітет із фізичного виховання та спорту. В 5-ти вікових категоріях змагалися близько 100 найкращих танцювальних пар із Києва та Київської області.

У цьому турнірі брали участь вихованці Бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького (викладачів Юлії та Іллі Московченко). Хвороби кількох дітей завадили брати участь у змаганні всім підготовленими парам, та на турнір у м. Київ поїхали найсильніші та загартовані 8 пар учасників, які змагалися в 4-х вікових категоріях.

До фіналу змагань вийшли 7 бучанських пар. Це говорить про гарну підготовку учнів та відповідність складності програм до вимог організаторів змагань. Всі фіналісти отримали дипломи Ліги Танцю України.

Наші пари у фіналах змагань здобули 1 шосте, 3 п’яті, 2 четверті місця та одне призове – третє місце. Ця пара була нагороджена бронзовими медалями Ліги Танцю України Міністерства Освіти і Науки України
Хочемо привітати наших спортсменів та висловити слова подяки їх тренерам Московченко Юлії Федотівні та Іллі Федотовичу.

Батьки
та вболівальники спортсменів
газета: №6 "Бучанські новини" від 16 лютого 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.