Пам'ятаємо Афганістан

15 лютого представники бучанської громади зібралися біля пам'ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам, щоб вшанувати всіх тих, хто поліг на землі Афганістану. 15 тисяч воїнів-інтернаціоналістів віддали свої життя, свято вірячи в те, що виконують інтернаціональний обов'язок. Близько трьох тисяч з них – українці. В серцях багатьох родин слово „Афганістан” відгукується невгамовним душевним болем та невтішним людським горем.

Теплі й щирі слова на адресу воїнам, їх родинам пролунали з вуст присутніх — Анатолія Прохоренка, голови регіональної організації української спілки ветеранів Афганістану, Олега Бондара, лідера громадської організації „Громадський актив Ірпеня”, Віктора Небоги, депутата Ірпінської міської ради, батьків та родичів загиблих бучанців – воїнів-інтернаціоналістів.

Зокрема, слово взяв заступник Бучанського міського голови Віктор Фальковський:
— Ми зібралися з вами, щоб вшанувати пам'ять воїнів-афганців, вшанувати пам'ять загиблих і висловити слова подяки тим, хто сьогодні в строю і своєю працею показує приклад у розбудові Незалежної України. Наша шана й повага повинна виражатися і в турботі про родини загиблих, у турботі про нині живих учасників афганських подій, яким — вічна слава й подяка!

Відбулося покладання квітів.
Пролунали автоматні черги на знак вшанування пам'яті.
газета: №6 "Бучанські новини" від 16 лютого 2007р.
  1
Коментарів: 0
Додати коментар