» » » Новий поліграфічний комплекс "АДЕФ-УКРАЇНА"

Новий поліграфічний комплекс "АДЕФ-УКРАЇНА"

НОВИЙ ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ВИДАВНИЧОГО ДОМУ “АДЕФ-УКРАЇНА”

20 січня 2007 року відбулося свято „Першого друкованого аркуша” на новому виробничому комплексі видавничого дому „АДЕФ-Україна”. Газета „Бучанські новини” висвітлювала цю подію, бо саме у Бучі було відкрито нове підприємство. Більш детально познайомити нашого читача з новим суперсучасним комплексом ми запросили Аллу Істоміну — виконавчого директора видавничого дому „АДЕФ-Україна”.

– Трошки загальної інформації щодо нового виробничого комплексу
– Даний виробничий комплекс запущено в січні 2007 року. Його запуск — це дуже ретельно спланований і прорахований до найменших дрібниць крок, робота над яким почалася ще задовго до початку будівництва самого комплексу. Мушу також додати, що нове виробництво — це елемент чіткого плану розвитку і становлення на поліграфічному ринку підприємства „АДЕФ-Україна” в цілому. На сьогодні наш комплекс має 1500 кв. м виробничої площі і 500 кв. м адміністративної. На виробничих площах розміщено повний поліграфічний цикл листового офсетного друку у форматах В3 і В2, а також у не зовсім стандартному форматі F, який дає можливість друкувати упаковку й етикетки.

– Скільки людей задіяні на виробництві сьогодні та ваші плани на найближче майбутнє
– Уже зараз тут працює 90 чоловік. З них – 24 офісні працівники, інші 56 — безпосередньо на виробництві. До кінця поточного року штат співробітників нараховуватиме 185 чоловік.
Зазначу, що при підборі працівників перевага буде надаватися місцевим мешканцям. Це пов’язано в першу чергу із транспортуванням, але, головним на наш погляд, є більша віддача і роботоспроможність місцевих людей на відміну від киян при тих умовах, які пропонуються нами, як наймачами. Я б сказала, що люди, які проживають у Бучі, Ворзелі, Немішаєво більше цінують і свою роботу, і роботу інших людей. Отож, маючи успішне підприємство, ми впевнені, що знаходимось на правильному шляху.

– Чим ви керуєтесь при підборі персоналу?
– При підборі персоналу, ми являємось тим підприємством, яке не ставить високу зарплатню на перше місце. Людина, яка приходить до нас за великими грошима, це не наша людина. Ми ставимо на людину, якій важливо мати постійну, хорошу, престижну роботу. Працювати в такій типографії, як наша — це дійсно престижно. У нас немає „робочих”, у нас працюють оператори по управлінню дуже складної, високотехнологічної техніки. Ці люди або вже мають відповідну освіту, або навчаються. Частина навчається за рахунок підприємства. До речі, один співробітник типографії на рік проходить навчання за такої умови. Це зумовлено специфікою нашого бізнесу, і зрозуміло, що після загальноосвітньої школи працювати на таких машинах, як у нас, просто не можливо.

– На що має розраховувати людина, йдучи влаштовуватися на роботу у вашому підприємстві?
– Прийшовши до нас на підприємство, людина може розраховувати на стабільну й цікаву роботу, на найвищу організацію охорони праці та забезпечення комфортних умов праці, на затишний та м’який психологічний клімат. Ми повністю опікуємося своїми людьми і вважаємо це дуже важливою складовою нашої роботи. Обмежень вікових у нас немає, для нас важливі здібності кожного працівника та його ставлення до займаного місця. Пропрацювавши у нашій типографії більше року кожен працівник може розраховувати на додаткові бонуси від підприємства, і чим більший термін його роботи у нас, тим більші бонуси він отримує. Це й найрізноматніша фінансова допомога, і медичне страхування, і безвідсоткові кредити, у тому числі на житло, та багато інших важливих моментів.

– Ваші побажання, як одного з керівників „АДЕФ-Україна” своїм потенційним підлеглим– Наостанок, хочу побажати нашим майбутнім працівникам аби вони не боялися починати нове життя. Я запрошую до нас молодь та людей, які мають життєвий досвід, проте не зважають на важкий початок з нуля. Нехай ви сьогодні не маєте жодної уяви про поліграфію, але налаштовані на навчання, ми чекаємо на вас і готові надати допомогу в цьому навчанні. Ми переконані, що людина, яка вміє працювати, навчиться й буде добросовісно виконувати свою роботу, бо інакше вона не може. Отож, приходьте до нас, можливо саме ви нам потрібні, а ми потрібні вам.


офіційний сайт підприємства — видавничий дім “АДЕФ-Україна” : www.adef.com.ua
газета: №6 "Бучанські новини" від 16 лютого 2007р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.