місто Буча : рік перший

Рік тому, 9 лютого 2006 року, Верховна рада України прийняла доленосну для мешканців Бучі Постанову про надання нашому селищу статусу міста обласного значення, і, як говорять в таких випадках, з відповідними повноваженнями й правами.

Щодо повноважень і прав, то вони, звичайно, збільшилися й розширились, але відповідно збільшилась і зросла відповідальність місцевої влади перед громадою міста. Цю відповідальність в усій своїй повноті відчуває і депутатський корпус Бучанської міської ради, бо, як відомо, статус зобов’язує.

Пройшов лише місяць нового 2007 року, а вже відбулося три сесії ради, постійно засідають депутатські комісії, на яких розглядаються нагальні питання життєдіяльності нашого молодого міста. А це – затвердження плану роботи ради на 2007 рік, прийняття бюджету, затвердження плану соціально-економічного та культурного розвитку міста, рішення про порядок використання комунального майна, врегулювання земельних відносин і ще десятки питань, життєво необхідних для нашої громади.

Для функціонування органів і служб міста необхідно створити відповідні умови, забезпечити їх спеціалістами, відшукати приміщення, профінансувати тощо.
Це, як кажуть, нерозпочатий край роботи. І для успішного вирішення усіх питань повинні злагоджено й цілеспрямовано працювати всі гілки влади. На це повинні бути спрямовані зусилля усіх служб виконкому, депутатського корпусу, об’єднань самоорганізації населення.

Маю велику надію, що бучанській громаді це під силу й до снаги!
Місту бути, місту квітнути, бо є кому працювати і є для кого працювати!

Семен ЯЦУК,
депутат Бучанської
міської влади
газета: №5 "Бучанські новини" від 9 лютого 2007р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
PPL

OFFline

  • PPL (9)
  • Користувачі
  • 10 лютого 2007 13:06
Даааа! Бедные, сколько работы привалило......!?!?
Маю велику надію, що бучанській громаді це під силу й до снаги!?????? Что именно??? А что они делали до 1 .01.2007??

бо є кому працювати і є для кого працювати?

0