» » » Зібрав макулатуру - зберіг ліс

Зібрав макулатуру - зберіг ліс

Серед багатьох сучасних проблем школи однією з найважливіших є проблема формування не тільки екологічної свідомості, а й екологічної культури школярів, підготовка майбутніх дорослих громадян з високим рівнем екологічних знань.

Тому НВК „ЗОШ I ступеня – дошкільний заклад „Берізка” міста Бучі прийняв активну участь у Першому Всеукраїнському турнірі зі шкільного макулатурінгу на Кубок „Школярика”, перший тур якого проходив з 20 вересня по 30 листопада 2006 року.

Учні та батьки нашої школи відгукнулися на проведення цього заходу і активно включилися у змагання. Тому й результати збору макулатури були досить високими.

За підсумками першого туру було зібрано 3 т 279 кг макулатури. Найактивнішими виявилися учениця 1-Б класу Ліза Філоненко, яка зібрала 600 кг макулатури, учень 4-Б класу Денис Царенок зібрав 313 кг макулатури, а учениця 3-Б класу Анастасія Мельник – 264 кг.

Отож, завершився перший етап турніру з макулатурінгу, підведено попередні підсумки. Загалом у турнірі прийняли участь 790 шкіл. По результатах (на 14 грудня 2006 року) зібрано близько 1500 т макулатури і тим самим було врятовано більше 24 тисяч дерев, а це - більше 31 га лісу!

Наш заклад був нагороджений дипломом „За активну участь у першому турі Всеукраїнського турніру зі шкільного макулатурінгу на кубок „Школярика”.

Найактивніші учні були відзначені грамотами. Ліза Філоненко, яка зайняла третє місце в зборі макулатури по Україні, була нагороджена цінним подарунком – МП-3 плеєром „Asistant”, а наш учбовий заклад отримав в подарунок зошити. Сподіваємось, що у другому турі, який триватиме з 1 березня по 5 травня 2007 року, наша школа буде ще більш активнішою і зможе вибороти головний приз – Кубок „Школярика” та аудіокомплекс для проведення свят.

Людмила ДРАЧЕВСЬКА,
заступник директора з
навчально-виховної роботи
газета: №4 "Бучанські новини" від 2 лютого 2007р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.