» » » Буча : Друкарня нового покоління

Буча : Друкарня нового покоління

ДРУКАРНЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

У Бучі розпочало роботу нове ультра сучасне підприємство — Видавничий дім “АДЕФ-Україна

У суботу, 20 січня, відбулося відкриття нового виробничого поліграфічного комплексу у рамках якого проходило корпоративне свято “Першого друкованого аркуша”. З нагоди завершення будівництва й монтажу обладнання, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир відслужив тут подячний молебень. Потім Митрополит Володимир окропив цехи святою водою.

Директор підприємства Ігор Шпак
демонструє Митрополиту Володимиру один із перших екземплярів
друкованої продукції щойно відкритого поліграфічного комплексу

“Наша діяльність нерозривно пов’язана з життям Української Православної Церкви, тому ми вирішили відзначити виробничі успіхи не примітивною корпоративною вечіркою, а подячним молебнем у присутності духовних наставників”, — відзначив Ігор Шпак, директор підприємства.
З високих гостей у святі взяв участь заступник голови Київської облдержадміністрації В.Семерак. Місцева влада була представлена заступником Бучанського міського голови Ю. Хоменком.

Керівництво підприємства на чолі з директором, розповіли присутнім про свої новітні технологічні можливості, якими найближчим часом буде користуватися “АДЕФ-Україна”, продемонстрували перші зразки друкованої продукції, виготовленої на тільки що встановлених верстатах.

“АДЕФ-Україна” – відносно молоде підприємство. У цьому році йому виповнюється 11 років. Спеціалізується на виробництві буклетів, брошур, каталогів, календарів, журналів, книг тощо. Головним гаслом підприємства є: “Ми працюємо кожного дня аби надати глибокому змісту ідеальну форму”.

Загалом, для Бучі — це унікальне хай-тек підприємство, яке створило на своїй базі 185 нових робочих місць. Ми ще не раз розповідатимемо про “АДЕФ-Україна” у нашому виданні. А поки що вітаємо нове підприємство на нашій землі і бажаємо успіхів у його роботі.


офіційний сайт підприємства — видавничий дім “АДЕФ-Україна” : www.adef.com.ua
газета: №3 "Бучанські новини" від 26 січня 2007р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.