Для кого передбачена субсидія » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Для кого передбачена субсидія

Для кого передбачена субсидія

КОМУ ПЕРЕДБАЧЕНА І НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА ДОПОМОГА

Право на міську компенсацію мають сім’ї, у яких розмір плати за ЖКУ перевищує 15 % сукупного доходу сім’ї на місяць. Наприклад, якщо всі зареєстровані на житловій площі люди разом отримують 3000 грн., то за квартиру вони можуть віддавати не більше 450 грн.
Субсидію призначають виходячи з норми: по 21 кв. м. на кожного плюс 10,5 кв. м. на сім’ю. В однокімнатних квартирах, зазвичай, площа не враховується, але можливі винятки – рішення приймає спецкомісія.

Щоб оформити субсидію потрібно: звернутися у відділ субсидії із заявою та паспортом, принести довідки про доход всіх зареєстрованих в квартирі, довідку про розмір квартплати, заповнити декларації про доходи.

Субсидію нараховують навіть при наявності заборгованості по квартплаті.

Субсидія не передбачена:
При наявності автомобіля “молодшого” за 10 років, додатковому житлі; якщо квартиру купили менше, ніж півроку тому, або в ній зареєстровані люди, які ніде не навчаються, не працюють і не стоять на біржі праці.
Якщо у вас є земельна ділянка, то кожна “зайва” сотка, окрім шести, додає до вашого доходу 78 копійок.
Якщо у вас є борг, то до лютого, доки діє спрощений варіант отримання субсидії, він – не заважає, після – потрібно оформити реструктуризацію.

Якщо, отримавши субсидію, ви прострочили платіж, вас позбавляють допомоги.
газета: №2 "Бучанські новини" від 19 січня 2007р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.