» » » У перспективі - Бучанський міский відділ мілції

У перспективі - Бучанський міский відділ мілції

У Бучі призначено нового керівника міліції, майора міліції — Я.Ю. Липчей. Ми зустрілися з Ярославом Юрійовичем аби познайомити з ним наших читачів.

У перспективі - Бучанський міский відділ мілції- Ярославе Юрійовичу, розкажіть про себе, про службу в органах…
- Народився в 1977 році в Закарпатській області, місті Хусті. Свою трудову діяльність в органах внутрішніх справ розпочав з 1993 року – вступив до Львівського училища внутрішніх справ. Після його закінчення, в 1996 році, працював командиром зводу роти патрульно-постової служби Хустського райвідділу управління внутрішніх справ в Закарпатській області. З 1996 по 1998 рік працював на посадах командира зводу, заступника командира роти, виконуючого обов’язки командира роти Хустського райвідділу.
З 1998 року по 1999 рік – дільничний інспектор Хустського райвідділу. З 1999 року по 2000 рік – оперуповноважений карного розшуку. З 2000 по 2003 рік – старший оперуповноважений. З 2003 по 2005 рік – начальник відділу кримінальної міліції Хустського міськрайвідділу управління внутрішніх справ Закарпатської області. З 2005 по 2006 рік – слухач Академії управління МВС України.

- За яких обставин Ви потрапили у Бучу?
- Призначений на посаду заступника начальника Бучанського селищного відділення міліції з 6 листопада 2006 року. З 1 грудня 2006 року в зв’язку з реорганізацією з Бучанського селищного відділення на Бучанський селищний відділ внутрішніх справ – призначений начальником Бучанського відділу міліції.

- Ви вже познайомились з криміногенною обстановкою в нашому місті. Чи дуже відрізняється робота міліції в Хусті і Бучі?
- Я думаю, між минулою роботою в МВС України в Закарпатській області й роботою в галузевих підрозділах Головного управління в Київській області - велика різниця. Тому що, наприклад, Закарпаття – це один із курортів, є своя специфіка роботи – там стале населення, немає такої великої міграції, яку можна спостерігати в Київській області, зокрема в Бучі. Позначається й близькість до Києва – мешканці з різних регіонів України приїжджають до столиці на заробітки й багато хто оселяється в місті Бучі. Одна частина цих заробітчан поводяться законослухняно, інша – створюють деякі проблеми. Адже не всі реєструються в підрозділах ВГІРФО (паспортний стіл), тому, при скоєні такими особами злочинів, виникають труднощі у їх розшуку.

- Як новий начальник бучанської міліції, які бачите перспективи розвитку правоохоронних органів у зв’язку з набуттям нового статусу Бучі?
- У зв’язку з набуттям Бучею статусу міста, перспектива розвитку Бучанського відділу міліції наступна – спільно з Бучанською міською радою направлено подання на міністра внутрішніх справ, щоб на базі селищного відділу створити Бучанський міський відділ міліції. Перспектива значна і завдяки цьому буде створений Бучанський міський відділ внутрішніх справ, як окремий підрозділ на території Бучі. Штат нараховуватиметься близько 72 чоловік, в окремий підрозділ входитимуть дільничні інспектори міліції, підрозділи карного розшуку, патрульна служба, окремий підрозділ ВГІРФО, буде підрозділ слідчого відділу й буде створений ізолятор тимчасового утримання – для затримання громадян без постійного місця проживання або осіб, які вчинили злочини чи правопорушення. Також буде своя окрема чергова частина для швидкого й якісного реагування на повідомлення й заяви про злочини.

- Говорять про те, що почастішали випадки вуличних грабунків у вечірні і нічні часи. Як Ви прокоментуєте дану ситуацію?
- Так, дійсно, є такі випадки. Це питання обговорювалося як на оперативній нараді при керівництві Ірпінського МВ, так і серед особового складу Бучанського відділу міліції. З метою припинення і профілактики вуличних грабежів, організовувалися і проводяться патрулювання із залученням бійців спецпідрозділу “Барс”, проводимо відпрацювання й своїми силами.
На останок, Ярослав Юрійович пообіцяв інформувати бучанців через газету „Бучанські новини” про криміногенну ситуацію в місті.
газета: №2 "Бучанські новини" від 19 січня 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Za
  • Za (448)
  • Гостi
  • 23 січня 2007 08:54
Смотришь на него- и уже ничего в этой жизни не хочется... no

0