Пожежа в Новорічну ніч

ВІДСВЯТКУВАЛИ З "ВОГНИКОМ"

У самий розпал святкування Нового року у центрі міста тривожно пролунали сирени пожежної охорони. Пожежа. На балкон сьомого поверху будинку по вул. Нове Шосе, 11-А влучили святкові вогні салюту. Не треба багато розповідати про збитки та зіпсований святковий настрій. Все і так зрозуміло. Добре одне — жертв нема.

Останнім часом частенько у новинах йдеться про подібні випадки, до речі, по всьому світу. Винних карають, людей попереджають про небезпеку, проводяться профілактичні заходи аби не допустити незаконну торгівлю піротехнічними засобами.

Пожежа в Новорічну нічМи звернулися за коментарем з приводу торгівлі піротехнічними засобами до Бучанського відділу міліції. Отож, від дільничного інспектора Любомира Трушика ми дізналися:
— Під час проведення комплексної оперативно-профілактичної операції з метою відпрацювання споживчого ринку, перекриття каналів надходження й недопущення реалізації в торговельній мережі фальсифікованої, неякісної та контрофактної продукції, в тому числі й незаконної торгівлі піротехнічними виробами, була проведена наступна робота: виявлено факт продажу піротехнічних виробів гр. М. на території бучанського ринку на загальну суму 189 грн. Там же було зафіксовано ще два факти продажу піротехнічних виробів - на загальну суму 450 грн. та на суму 94 грн. (29 шт).

В ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання, по вул.Жовтневій було виявлено факт незаконної торгівлі соснами в кількості 20 шт. гр.Л., було виявлено незаконну торгівлю соснами в кількості 15 шт. і по вул.Горького, яку здійснював гр.С.

І це тільки невелика частка того, що було зафіксовано.
Всі речові докази вилучено. Загалом, за підсумками комплексної оперативно-профілактичної операції складено 43 адміністративних протоколів.

Наразі, Бучанським відділом міліції, аби запобігти небезпечним ситуаціям, готується звернення до міської ради, щоб іі рішенням у місті взагалі було заборонено торгівлю будь-якими піротехнічними засобами.
Також, насамкінець, хочеться додати, що не зважаючи на святкову ніч, у випадку по вул. Нове Шосе, 11-А, усі служби спрацювали злагоджено й оперативно. Завдяки чому вдалося запобігти величезним збиткам у багатоквартирному будинку.

У свою чергу редакція газети „Бучанські новини” нагадує, що користуватися усілякими піротехнічними засобами дуже небезпечно. Якщо ж вам все таки кортить щось підірвати, пам’ятайте про це та обов’язково дотримуйтесь усіх правил безпеки.

газета: №1 "Бучанські новини" від 12 січня 2007р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (55)
  • Місцевий
  • 14 січня 2007 12:58
Як салют міг потрапити у вікно сьомого поверху, та ще й запалити хату? wassat

0
Omaks73
  • Omaks73 (0)
  • Гостi
  • 15 січня 2007 13:30
laughing Ги...Не нужно больным людям давать в руки такие "цяці"...,и как они ище не додумались ище у себя дома под елочкой запустить етот салют...???Интересно,а те,кто пускал салют,заплатили штраф???

0