» » » "Веселий маскарад" для дітей

"Веселий маскарад" для дітей

В продовженні масових новорічних та різдвяних гулянь чимало заходів було проведено й для маленьких бучанців.

Зокрема, 8 січня в Центральному будинку культури для дітей з особливими потребами, дітей-сиріт і напівсиріт були організовані вистави київського театру ляльок “Веселий маскарад”. Але на маленьких глядачів чекала ще одна приємна несподіванка – на сцену вийшли Зима й Дід Мороз, які привітали їх із святами, спілкувалися, подарували масу незабутніх вражень. Малеча мала змогу жваво спілкуватися із улюбленими казковими героями, брати участь у міні-конкурсах, які ті влаштували, а найбільш сміливі – розказували доброму Дідусю підготовлені заздалегідь віршики, за що отримували симпатичні подаруночки. Багатої уяви та досвіду акторів вистачило на кожного, щоб він відчув себе повноцінним учасником дійства, частиною свята.

Загалом захід пройшов динамічно й весело, про що свідчили щасливі посмішки на вустах дітей, адже Різдво не обходиться без радісних миттів та невеликих сюрпризів. Ще – кожен з малечі поніс із собою додому солодкі призи від Бучанської міської ради, відділу культури й спорту та Закритого акціонерного товариства “Оболонь”. Бучанський осередок товариства Червоного Хреста й міжнародний благодійний фонд “Від серця до серця” ВЕ підготували продуктові набори, а супермаркет “Зоряний” – солодощі.

Із привітаннями та благословенням звернувся до дітей отець Андрій, настоятель церкви Всіх Святих Землі Української:
— Христос рождається, славімо Його! – такими словами вітаються у цей час християни. Ми відзначаємо свято, яке називається Різдво Христове, тобто народження. Пройшло вже понад 2000 років з дня народження Ісуса Христа. Народилося дитятко й цим змінило всю історію світу, життя цілих народів, країн та континентів. І саме тому ми рахуємо роки від дня народження Ісуса. Христос, Син Божий, прийшов на землю, але Йому не знайшлося місця серед людей. Він народився у печері, де пастухи переховували ягнят. Але Ісус, не зважаючи на те, що люди не прийняли Його, все одно любить всіх нас, особливо дітей. Він сказав: “Не забороняйте діткам приходити до мене, бо таким є Царство Небесне!” Дорослим Ісус казав: “Якщо не будете, як діти, не ввійдете в Царство Небесне!” Тобто, для вас, діти, дуже важливо, щоб ви цю свою дитячу безпосередність, віру зберегли на все своє життя!

Я вітаю вас із святом Різдва Христового, благословляю вас і запрошую разом із батьками до нашого храму, щоб ми дізнавалися більше про те, хто був Ісус Христос, для чого Він прийшов й чому Його народження змінило весь світ!

газета: №1 "Бучанські новини" від 12 січня 2007р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.