Турнір "Футбольної надії Київщини" в Ірпінському регіоні » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Турнір "Футбольної надії Київщини" в Ірпінському регіоні

Турнір "Футбольної надії Київщини" в Ірпінському регіоні

ТУРНІР „ФУТБОЛЬНІ НАДІЇ КИЇВЩИНИ” СЕРЕД КОМАНД ІРПІНСЬКОГО РЕГІОНУ ЗАВЕРШИВСЯ!

15 грудня 2006 року в Ірпінському регіоні стартував турнір з міні-футболу „Футбольні надії Київщини” серед команд 1-2 та 3-4-х класів. 26 команд регіону брали участь у цьому турнірі, які грали в чотирьох підгрупах. ЗОШ І-ІІІ ст. №4 гостинно приймала команди шкіл міста Бучі — №7, №8 та школи-інтернату. Розгорілися запеклі футбольні баталії, але перемагають сильніші. Перемогу в цій підгрупі здобули в двох вікових групах команда ЗОШ І-ІІІ №4.

Але кульмінація цього турніру відбулася 20 грудня в спортивній залі ЗОШ №3 м. Ірпеня. Тут відбувся фінал турніру, в якому взяли участь вісім команд шкіл №1, №3, №4, №9, №17. Прикрашена спортивна зала школи №3, звучить музика, господарі гостинно зустрічають команди-учасники фіналу, відчувається святкова атмосфера, чекають поважних гостей і організаторів цього турніру.

Звучать привітання, оголошені нагороди, які будуть вручені переможцям — два кубки, грамоти, м’ячі. Турнір розпочався. Звичайно, чого гріха таїти, величезне бажання було й команд м. Ірпеня, і організаторів цього турніру здобути перемогу. Але не так сталося, як гадалося!
У фіналі за І-ІІ місце в двох вікових групах зустрілися команди ЗОШ №3 і ЗОШ №4. Боротьба була запеклою — були й влучні удари, і стрімкі атаки, і пенальті, і навіть вилучення з поля гравця команди ЗОШ №4. Команда 3-4 класів догравала в меншості. Але, все ж таки, перемога дісталася командам ЗОШ №4. А в нагороду — кубки, грамоти, м’ячі! Кубки їдуть до Бучі. Команди — молодці, вітаємо з перемогою!
Звичайно, футбол — це командна гра, але знову і знову спалахують на футбольному обрії нові маленькі зірки — це Олег Лапін, Роман Щирський, Денис Манченко, Нікіта Шолудько, Максим Дудко, Олег Поліщук, Ігор Петров, Євген Пономарьов, Сергій Шевченко, а всього — 20 зірочок.

Команди щиро дякують адміністрацію ЗОШ І-ІІІ ст. №4 міста Бучі в особі директора школа Івана Ковалика та директора Бучанської ДЮСШ Миколи Кривошея за підтримку, допомогу в сприянні розвитку дитячого футболу в Бучі.
А Василю Олексюку – щира подяка за придбання ВАТ „Правник” 21 комплекту футбольної форми для команд ЗОШ №4. Командам ЗОШ №4 та їхньому тренеру Ніні Поляковій — привітання з перемогою в цьому турнірі та побажання нових перемог в Обласному турнірі з міні-футболу, який відбудеться 5 січня 2007 року в м. Вижгороді.
газета: №50 "Бучанські нивини" від 22 грудня 2006р.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Gella

OFFline

  • Gella (18)
  • Місцевий
  • 6 січня 2007 11:54
wink Молодцы!!!

0