» » » 16-річні вихованці Бучанської школи-інтернату отримали паспорти

16-річні вихованці Бучанської школи-інтернату отримали паспорти

Крок до самостійності

8 грудня 16-річні вихованці Бучанської школи-інтернату отримали паспорти. Урочиста церемонія проходила у великій залі зі словами привітання, квітами та невеликими подарунками на згадку про цю подію.

Зокрема, від селищної ради діти отримали сувеніри-ангелочки, як оберіг на щастя й кращу долю та календарі – “паспорти Бучі”. Добра традиція розпочалася освяченням документу, отець Микола благословив всіх присутніх, побажавши добра та миру, а винуватцям свята сказав напутні слова: “Все, що нам дається – то на благо і на користь. Але не забуваємо й про те, що все має свою відповідальність, яка зростає з віком людини. Тож, будьте гідними себе та тих вчинків, які творите!”.

Власне, про відповідальність з боку дітей говорив кожен дорослий, наголошуючи на тому, що віднині вони отримали своєрідну путівку в життя, яке й самі будуватимуть, представлятимуть себе серед інших.

В цих словах є сенс, і, мабуть, більшість юнаків і дівчат погодилися з даним твердженням, адже паспорт – хоч і невеликий, проте досить суттєвий крок на шляху до поставленої ними в житі мети, одна з ознак дорослішання й самостійності. Залишається сподіватися, що свій шанс і можливості вони використають сповна.
Марія Крижова,
секретар Бучанської селищної ради

За дорученням селищного голови, від депутатського корпусу та від себе особисто хочу привітати вас, любі діти, з важливим днем у вашому житті. Громадянином України людина стає від народження, але більшість перспектив відкривається саме з отриманням паспорту. Тож, успіхів вам в усіх починаннях!

Михайло Наконечний,
директор Бучанської школи-інтернат

Сьогодні ви отримали додаткові повноваження, берете на себе додаткові зобов’язання. Паспорт – це крок у будь-якому вашому зрості і розвитку, і ви дійсно тримаєте зараз в руках документ, який засвідчує, що ви громадяни України. І кожен знатиме, що ви – українець, людина, яка представляє цікаву, працьовиту державу Україну з високим рівнем культури та освіти. Це все - у ваших руках! Паспорт – це не межа, а лише початок дорослого, осмисленого життя.газета: №50 "Бучанські новини" від 15 грудня 2006р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.