» » » В Бучі "бебі-буму" не очікують

В Бучі "бебі-буму" не очікують

За даними спеціалістів Бучанського РАЦСу станом на листопад 2006 року в селищі народилося 245 дітей – 123 дівчинки та 122 хлопчика. В порівнянні, за повний рік 2005 ця цифра становила 252 дитини. Як бачимо, обіцяні державою 8 тисяч гривень за народження дитини, особливо помітних результатів не дали.

Проте, не дивлячись на такі показники, смертність все ж таки перевищує народжуваність, приріст населення в Бучі не спостерігається. За 11 місяців 2006 року померла 301 людина. Ці дані близькі до минулорічних.

Стосовно реєстрації шлюбів, то поки що зв’язати себе вузами Гіменея погодилося 156 пар.

А як називають батьки своїх новонароджених дітей? Виявилося, що мода на імена також досить примхлива. В цьому році переважна більшість малюків, які народилися в Бучі, носитимуть ім’я - Анастасія, Аріадна (!), Уляна, хлопчики – Кіріл, Данило, Андрій, Нікіта (реєструють імена дітей переважно на російський манер, про наше “Микита” не згадують), Богдан. А от традиційні Олександр, Вадим, Владислав – трапляються тепер значно рідше.

Деякі мами й татусі проявили оригінальність у підборі імені для своїх нащадків. Якщо вам колись доведеться познайомитися із Шанталь, Надін, Тадеєм, Жозефіною, Еліною, Вільямом, Євою-Марією – не сумнівайтеся, що вони українці, більше того народилися в Бучі у 2006 році.
газета: №50 "Бучанські новини" від 15 грудня 2006р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.