» » » Депутат, а за покликанням - художник

Депутат, а за покликанням - художник

ПІДПРИЄМЕЦЬ, ДЕПУТАТ, А ЗА ПОКЛИКАННЯМ — ХУДОЖНИК

Депутат, а за покликанням - художникСвітлана В’ячеславівна Скидан.
Депутат Бучанської селищної ради IV і вже V скликання по виборчому округу №30.
Народилася 5 грудня 1954 року в Рівненській області. Українка. У Бучі проживає 40 років. Підприємець.

— З якими гаслами Ви йшли на вибори, чому, на вашу думку, було обрано саме Вас?
— Думаю, головним було те, що мене мої виборці вже знали. І оцінивши мою роботу в минулому скликанні ради, зробили свій вибір. По округу, де я балотувалась, опонентами були теж знані люди, які живуть і працюють у Бучі, та я впевнено перемогла головного суперника з перевагою у 40 голосів. Пріоритетні напрямки роботи на окрузі, як і на багатьох інших — це асфальтне покриття вулиць, освітлення, вивіз сміття. Мої виборці — це переважно жителі приватного сектору, тому багато і їхніх особистих питань потребують вирішення. Я мала чотири роки досвіду роботи із своїми виборцями, вирішуючи майже кожного дня важливі проблеми.

— Що вже зроблено на Вашому окрузі, чим значним Ви можете пишатися?
— Дуже великий шмат роботи у цьому році зроблено по ремонту вулиці Вокзальній. Раніше відремонтовано і освітлено вулицю Кірова, Водопровідну, Садову. Наразі працюємо аби й інші вулиці округу мали і добре покриття, і світло. Також по вулиці Водопровідній працюємо над створенням кооперативу для проведення у приватний сектор каналізації. Ведеться робота по налагодженню вивозу сміття в певних районах округу.
Зрештою робота депутата не закінчується вирішенням питань в його окрузі. В центрі, зрозуміло, роботи ведуться жвавіше, та ми все робимо щоб в Бучі не було околиць.

— В одній із своїх статей я згадував Ваше прізвище. Мова йшла про розбудову привокзальної площі і невиконання Вами, як підприємцем, деяких умов інспекції по благоустрою селища. Як Ви прокоментуєте це питання?
— Насправді, це дуже непросте питання, та я скажу так. В мене закінчився термін користування землею, де стояло кафе. Відповідно до оновлення привокзальної площі, на тому місці буде фонтан і місця для відпочинку. Тому і кафе, і літній майданчик біля нього було демонтовано і місце звільнене. Так, дійсно, поки що я його не вивезла, проте невдовзі усі умови інспекції по благоустрою будуть мною виконані. Хочеться ще додати, що і як підприємець я активно беру участь у розбудові селища.

— Ви і підприємець, і депутат. Я знаю від інших депутатів, що робота на громадських засадах займає дуже багато часу, більше, ніж основна робота. Ви ж, в першу чергу, жінка. Чи вистачає Вам часу на сім’ю?— Так, в мене є сім’я, двоє дітей, онуки. Часу справді катастрофічно не вистачає. Намагаюся встигнути всюди. Людина, як відомо, до всього звикає. Коли я перший раз балотувалася, я й гадки не мала як буде складно. Мається на увазі з часом. Утім, коли починаєш працювати з людьми і перейматися їхніми проблемами, своє відходить на другий план. У вихідні дні я часто ходжу вулицями свого округу, відмічаю для себе, що вже зроблено і що потребує термінового втручання, спілкуюся з виборцями, отримую надзвичайне задоволення, якщо вдається допомогти у вирішенні складних питань.

— Мабуть, про хобі або захоплення можна не питати?
— Чому ж, незважаючи на свою зайнятість, я все-таки знаходжу вільний час для заняття улюбленою справою свого життя. За покликанням я художник, за освітою — художник-дизайнер. Інколи таки вдається взяти до рук пензля. Можливо, колись, і ви, і мої виборці, і взагалі бучанці зможуть побачити мої роботи. Може зроблю якось невелику виставку своїх картин. Ще я пишу вірші. Є й інші захоплення. На жаль, як я вже казала, часу дуже-дуже мало.

— Що б Ви побажали нашим землякам?
— Хочеться побажати всім більше добра, чуйності, розуміння, теплоти в людських відносинах. Мати надію і бажання змінювати все на краще. Результат залежить від того, наскільки ми полюбимо своє місто, берегтимо і примножуватимо його красу, пишатимемося тим, що для нас всіх робиться.
газета: №48 "Бучанські новини" від 8 грудня 2006р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
а
  • а (448)
  • Гостi
  • 11 грудня 2006 23:14
"Шановна" Світлана В’ячеславівна, за час вашого перебевання на посаді Депутата Бучанської селищної ради на моїй маленькій вулиці згас останній ліхтар, який тримався 3 роки а на 4 рік все ж таки згас...
Можливо Вам, як художнику "За покликанням" було добре малювати поночі як Великому Кобзарю а нам (місцевим жителям) не дуже було приємно ходити в ночі.
До речі на цій вулиці сталося три хуліганські напади про які доречі всі мовчать, а це сталося саме через вашу халатність !!!
А зараз ви кладете асвальт, ну щож благородна вправа !!! Кладіть.

А на моїй вулиці майже нічого не змінилося, лише змінився депутат ...

0
Патріот
  • Патріот (448)
  • Гостi
  • 12 грудня 2006 00:43
1. По-перше - не кафе було, а гендель.
2. Друге - піднімає депутат руку як і всі - за бажанням Федорука!
3. В центрі - показуха а з околиць уся Буча складається!((( angry

0