» » » Музика акварелі у дитячому серці

Музика акварелі у дитячому серці

Наприкінці кожної чверті в нашій школі мистецтв відбуваються підсумкові художні виставки, на яких експонуються кращі роботи учнів і серед них, як правило, акварелі Максима Вижги. Перед канікулами він отримав домашнє завдання, і у вересні приніс свої пленерні етюди.

22 листопада відкрилась виставка робіт учня Бучанської школи мистецтв імені Л. Ревуцького Максима Вижги. Представлено 14 робіт. На виставці були присутні діти, батьки та викладачі школи. Максима вітали директор школи А.П. Пінчук, викладачі своїми промовами і музичними номерами. Викладач Ю.В. Баценко виконав віночок українських народних пісень у своїй обробці, які гармонійно поєднувались з дитячими акварелями. А Максим дякував присутніх за вітання.

У своїх роботах Максим не просто передає особисті враження, а змушує глядачів замислитися над сутністю та значенням власного світосприйняття. Його пейзажі відображають одвічні людські цінності: Земля і Небо, Сонце і Вода, маленькі українські хатки серед квітів, наче побачені з висоти пташиного польоту. Акварель прозора, кольори чисті, світлі, як душа дитини. Йому вдається створити гармонію кольорів, які доповнюють один одного. Звичайно, ці роботи ще не досконалі, вони такі, як дозволяє життєвий досвіт дитини, але вони прекрасні своєю свіжістю та неповторністю.

Моїм завданням є навчити дітей бачити навколишній світ очима художника, бачити у ньому прекрасне і потворне, чорне і біле, розпізнати талановитих дітей, здібних до образотворчого мистецтва. Ось, незабаром і наступна виставка скульптурних композицій, що має відбутися у нашій школі. А за нею персональні виставки інших учнів... Отже, запрошуємо прихильників та небайдужих до наших постійно діючих виставок.

А Максиму бажаю великих творчих успіхів, подальшого пізнання малярської науки та здійснення його заповітної мрії — стати архітектором.Наталія СИНИШИНА,
зав. відділом образотворчого мистецтва
Бучанської школи мистецтв
ім. Л.Ревуцького
газета: №48 "Бучанські новини" від 8 грудня 2006р.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Натали
А как хочеться просмотреть все работы! crying

Был у меня случай:
Зашел в комнату соседский мальчик(4-5 лет) угостить печенькой, а я чертежами занималась.. Сел рядом и смотрит! Я дала ему карандашик, листочек и говорю "нарисуй дерево"!
Он рисовал, что-то мне говорил, паралельно смотрел мои чертежи, пачкая своими неумытыми руцями.. А я наслаждалась этим процессом! На сколько легко и оригинально у него все получалось! Я сохранила этот рисунок среди документов, потому-что я еще не раз буду возвращаться к нему, потому-что мне есть чему поучиться у малыша!

Максимка, покажи взрослым дядям и тетям, как нужно рисовать!! Потому-что они так, как ты, не умеют! wink
..и пусть твои желания исполняются!

0