» » » Народжуй трійню - матимеш квартиру

Народжуй трійню - матимеш квартиру

НАРОДЖУЙ ТРІЙНЮ – МАТИМЕШ КВАРТИРУ

6 грудня стало визначною датою для родини Володимира Петровича Вербальчука. Подія, яка відбулася цього дня, є унікальною і визначною навіть для всього міста в цілому. Справа в тому, що декілька місяців тому у сім’ї Володимира Петровича з’явилося поповнення, і не просте. Дружина подарувала йому відразу трьох діток – двох синів і донечку. Отож, з першого дня уся родина опинилася під опікою відповідних державних служб. А 6 грудня щасливі батьки і їх діти отримали у подарунок нову трикімнатну квартиру в Бучі.

З нагоди події, на новосілля приїхали високі гості з обласної адміністрації, представники регіональної влади. Привітав нових жителів Бучі, як пожартував Валерій Петрович Кондрук (заступник голови київської обласної адміністрації), “селищно-міський” голова – Анатолій Петрович Федорук. Зокрема, він привітав новоселів, пообіцяв підтримку міської влади і оперативну реакцію на усі негаразди, якщо вони виникнуть.
Після привітань і вручення ордеру та ключів, господарі запросили всіх присутніх до святкового столу.

Редакція газети “Бучанські новини” приєднується до всіх вітань і побажань. Нехай усе ваше життя буде пронизане такими світлими подіями, як цього дня!

Валерій Петрович Кондрук,
заступник голови київської обласної адміністрації:
— Протягом двох років — це вже четверта сім’я в Київській області, яка отримала безкоштовне житло. Кожна сім’я, де народжується троє і більше дітей, не залишається без нашої особливої уваги. Важливим є і те, що місцева влада, селищний голова Анатолій Федорук теж всіляко допомагють таким сім’ям.
Конкретно про родину Вербальчуків хочу сказати, що це прекрасна сім’я, де виховуються вже четверо дітей. З бучанськими керівниками у нас повне порозуміння стосовно цих людей. Я переконаний, що завдяки нашим спільним зусиллям, сьогоднішні щасливчики матимуть і надалі відчутну допомогу у побуті, у вихованні, а згодом – і у достойній освіті їхніх діток.
Як представник влади, я обіцяю, що родина Вербальчуків не залишиться без нашої опіки. А ще хочу побажати, щоб в цьому домі переважав дитячий сміх, щоб діти мали добрих вихователів в особі батьків, мали змогу отримати якісну освіту і, головне, щоб щастя ніколи не полишало цю сім'ю.

Надія Василівна Татарчук,
начальник управління у справах сім’ї та молоді київської обласної державної адміністрації:
— Сьогодні – свято, визначна подія. Здебільшого, мабуть, тому, що такі явища є унікальними і для регіону, і для області, і для держави в цілому. Звісно, хотілося б, щоб всі молоді сім’ї, в яких народжуються діти, отримували нове житло. Не тільки, коли трійня, а можливо, і двійня. Так вже склалося, що для багатьох сімей сьогодні головною проблемою є житлові питання. Приємно, що нам вдалося реалізувати сподівання цієї сім’ї. Я особисто вітаю родину Вербальчуків і щиро зичу їм щастя в новому помешканні.

Олег Михайлович Скітневський,
перший заступник начальника головного управління капітального будівництва:
— Наша установа займалася підбором і придбанням даної квартири. У нашій практиці – це перший випадок, коли для трьох маленьких дітей підбиралося житло. Були виділені кошти, проведені відкриті торги, за результатами яких була підібрана гарна, тепла квартира. Попрацювати довелося і нам, і обласній адміністрації, і місцевій владі. Плідна робота – наслідки відповідні.
Сім’ї — найкращі побажання! Дуже хороша родина, тому щиро хочеться побажати, щоб у цих людей все було добре.

Володимир Петрович Вербальчук,
щасливий батько сімейства:
— Коли на світ з’явилися троє моїх маленьких діток, нас з дружиною повідомили, що існує державна програма підтримки подібних сімей. За умовами цієї програми, ми претендуємо на отримання квартири позачергово і безкоштовно. Сьогодні, як бачите, нам вручають ордер і ключі від трикімнатної квартири. Насправді, радості нема меж. Схожі почуття я переживав, тільки коли народилися відразу два сини і донька.
Тому хочу від усієї душі подякувати всім небайдужим людям, які допомагали нашій сім’ї. В першу чергу – керівникам облдержадміністрації і, звісно ж, місцевій владі.
газета: №48 "Бучанські новини" від 8 грудня 2006р.
Побував на новосіллі Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.