» » » Естетичне виховання дітей

Естетичне виховання дітей

ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Естетичне виховання дітейВсім відомо, яку велику роль у формуванні смаків дітей та їхнього ставлення до мистецтва займає перша зустріч з прекрасним. У багатьох випадках це залежить від майстерності педагогів та вірного підбору ними яскравого, змістовного, гармонічного музичного матеріалу, співзвучного молодому поколінню. Це обробка народних мелодій та творів класиків, сучасних авторів, які користуються заслуженою популярністю та можуть слугувати повноцінними образами в естетичному вихованні дитини.

І саме такі педагоги працюють в Бучанській школі мистецтв ім. Л. Ревуцького під керівництвом досвідченого директора Анатолія Петровича Пінчука. Завдяки його підтримці та самовідданості, в школі створений вокальний колектив під керівництвом О.А. Моторі та хореографічний ансамбль “Фантазія” під керівництвом А.П. Муляр, які стали популярними не лише в Бучі, але й за її межами. Безперечно, допомога в справі музично-естетичного виховання молоді належить і Бучанській селищній раді.

Не дивлячись на свій юний вік, вихованці школи мистецтв беруть участь майже в усіх культурно-масових заходах нашого селища, регіону і навіть вже вийшли на рівень столиці.

Нещодавно хореографічний ансамбль “Фантазія”, вокальна студія “Фенікс” та учні Школи мистецтв ім. Л.Ревуцького під керівництвом викладача О.А. Моторі взяли участь та стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю дитячого та молодіжного естрадного мистецтва “Веселі канікули осені 2006”. Але на цьому досягненні вони не зупинилися і, пройшовши відбір, стали лауреатами телевізійного фестивалю “Золоті лелеки” (телекомпанія “Гравіс”), де молоді таланти були запрошені взяти участь у проведенні творчого вечора відомого композитора Неллі Кушнір (вечір проходив в Українському будинку, м. Київ) та благодійному концерті, присвяченому дітям з особливими потребами (Літературний музей, м. Київ).

Важко завойовувати титул переможців, але ще важче довести, що ти його гідний. Діти та їхні педагоги-керівники не зупиняються на досягнутому, що й доводять щоденною наполегливою працею. Ми бажаємо нашим юним зірочкам натхнення та успіхів у їхньому творчому житті.

А. ДМИТРІЄВАгазета: № 47 "Бучанські новини" від 1 грудня 2006р.
  0
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Za
  • Za (448)
  • Гостi
  • 1 грудня 2006 21:21
Наконец написали о настоящих подростающих талантах нашей Бучи! "Фантазия", вы супер!!! Лучше этих деток в области танцев в Буче нет!!! Так и знайте! У них огромное будущее в творческом плане. wink

0
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 1 грудня 2006 21:33
как то я не понял - толи в "области нет", толи в Буче нет.. wassat

0
Za
  • Za (448)
  • Гостi
  • 2 грудня 2006 09:48
В области танцев, а не в области(в плане района). Так вот, повторяю, лучше этих малышей в Буче нет! smile

0