» » » Бучанська ЗОШ №7 відзначила свій 80-річний ювілей

Бучанська ЗОШ №7 відзначила свій 80-річний ювілей

В НАЙСТАРІШОЇ ШКОЛИ СЕЛИЩА – СВЯТО

Без малого століття, цей заклад залишається для багатьох уособленням історії краю, історії людей, які в ньому навчалися і працювали.
Школа була відкрита в 1926 році. З часом вона набула статусу середньої і підпорядковувалася Управлінню Південно-західної залізниці. Тоді, в класах навчалося по 17-18 учнів. Дітей навчали талановиті вчителі. Чимало з них мали нагороди державного та всесоюзного значення.

Нещодавно ЗОШ №7 відзначила свій 80-річний ювілей, засвідчивши тим, що має намір випустити у життя ще не одне покоління освічених та гідних людей. Без малого століття, цей заклад залишається для багатьох уособленням історії краю, історії людей, які в ньому навчалися і працювали. Адже чимало колишніх учнів стали не лише першокласними фахівцями у своїй галузі, змогли реалізувати себе на обраній професійній ниві. Деякі представники з учнівського та педагогічного складу тепер мають звання “Почесного громадянина Бучі”, що є ознакою нелегкої, плідної праці. Зокрема, це вчитель Анатолій Носаров, краєзнавець Михайло Тюменцев.

В день ювілею закладу в залі зібралися вчителі ЗОШ №7, колеги-освітяни з інших шкіл, колишні випускники та гості свята. Не обійшлося й без приємних невеликих подарунків. Наприклад, Бучанська селищна рада презентувала комплекс “Школярик”.
Представники ірпінського освітянства поповнили шкільну бібліотеку книжками класиків світової літератури, що написані англійською мовою. Крім того, колишній випускник школи Дмитро Згорський (а тепер письменник Дмитро ДІЗГО) передав для читання й власні книги, в які ввійшли невеликі динамічні оповідання.

Лунали вітання, серце зігрівала увага та теплі слова, сказані на адресу “ювілярки” і людей, які є її частиною, бо переважна більшість вчителів віддала мистецтву навчати інших понад двадцять років життя. Тому, як одну з відзнак своєї праці, цього дня вони отримали грамоти та подяки.

Щодо творчого боку заходу, то тут свої здобутки демонстрували юні вихованці, передавши виконанням пісень атмосферу минулого, тематично супроводжуючи історичні події, пов’язані з життям школи. Вийшло щось схоже на міні-виставу, де рухи й акторську гру на сцені замінили слова композиції, переконлива передача емоцій. Що ж, гарні вчителі породили і виховали гідних собі учнів, яким не бракує таланту. Дивлячись на дітей переконуєшся – своє місце у житті вони таки знайдуть, адже потрібна база знань у них вже є.
Юрій Хоменко,
заступник Бучанського селищного голови:
— Хочу побажати всім здоров’я, щастя, успіхів у роботі та всього найкращого. Нехай ваші вихованці навчаються, закінчують цю школу, але завжди пам’ятають місце, де вони набули перші знання, що стали їм у пригоді!

Наталя Ісакова,
директор ЗОШ №7:
— Дуже приємно, що кожен, хто присутній у цьому залі, відгукнувся на запрошення і прийшов разом з нами відсвяткувати 80-річчя народження школи. Радісно бачити, що до нас завітало багато друзів і гостей. Я хотіла б, щоб це свято вам сподобалося, і щоб вам було затишно та приємно перебувати під дахом цієї оселі. Окремо хочеться подякувати тим людям, які допомагали нам в проведені й організації цього свята, які переймаються долею нашої школи!
газета: № 47 "Бучанські новини" від 1 грудня 2006р.
Людмила Гладська та Ольга Гдуля
зош №1
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.