» » » Новий заклад у Бучанській сфері послуг

Новий заклад у Бучанській сфері послуг

НОВИЙ ЗАКЛАД У БУЧАНСЬКІЙ СФЕРІ ПОСЛУГ

Новий заклад у Бучанській сфері послугРозпочато будівництво нового торгового центру по вул. Жовтнева. Про його появу говорили вже давно. І ось нарешті, дійсно, на місці колишнього дитсадка почалися будівельні роботи. На щиті, розташованому біля майданчику,— ескіз майбутнього торгового центру і оголошення про оренду торгових приміщень. Ми вирішили поцікавитися проектом більш докладно і запросили до розмови генерального директора фірми замовника, ТОВ “Ріелторі плюс”— Едуарда Миколайовича Силку.


— Розкажіть, загально про новий проект, що незабаром буде збудовано біля ринку?
— За документами, наприкінці 2007 року буде відкрито новий торгово-розважальний центр, в якому населенню Бучі буде представлено величезний спектр послуг. Це буде невеликий супермаркет зі своїм асортиментом і велика кількість різноцільових магазинчиків, а також розважальний комплекс. Загальна площа 6000 кв.м. Головною відмінністю від вже існуючого супермаркету “Зоряний” буде те, що на території комплексу працюватиме багато магазинів з різним товаром у широкому асортименті.

— Чи не заважатиме торговий центр і ринок одне одному?
— На мою думку, обидва названі суб’єкти торгівлі можуть мирно співіснувати. Ринок завжди буде ринком і клієнтуру свою він ніколи не втратить. Гадаю, і ми матимемо свого споживача. Адже магазин це і прохолодна свіжість у літню спеку, і світло й тепло взимку. Якість сервісу і послуг теж на рівні. Люди з великим задоволенням відвідують такі заклади.

— Скільки нових робочих місць забезпечить нове підприємство?
— Зараз відповідати я би не хотів. Та твердо можна сказати, що ТОВ “Ріелторі плюс” надасть біля 70 робочих місць, а разом з підприємцями-орендарями і їх працівниками цифра коливатиметься десь від 250 чоловік. Все залежатиме від того, скільки підприємців прийдуть працювати в цьому приміщенні.

— Різні чутки ходять навколо водонапірної башти, яка знаходиться на території ділянки, де йде будівництво. Що насправді з нею буде?
— На сьогодні питання вже вирішено. Функції даної споруди виконуватиме нова станція другого підйому води. Це досить потужний проект, який чимало коштує. ТОВ “Ріелторі плюс” внесло свою дольову частку в це будівництво. Щодо майбутнього башти, то воно поки що не вирішено. Думки та ідеї наразі розглядаються. Думаю, це може стати цікавим сюрпризом для бучанців.

— Я так зрозумів, виходи з нового ТЦ будуть на вулицю Островського і на вулицю Жовтневу?
— Це дійсно так. До речі, такий прохід буде дуже зручним мати великий магазин по дорозі на роботу і з роботи. Це стосується тих, хто користується залізничним громадським транспортом і проживає в центральній частині міста. До того ж, на другому поверсі комплексу можна буде добре і якісно, а головне, цікаво провести своє дозвілля.
Від себе хочу сказати, що ми намагатимемося вкластися в усі терміни і вже наступної осені відкриємо свої двері для відвідувачів. Отож, шановні бучанці, ми чекаємо на вас, в новому торгово-розважальному центрі, восени 2007 року!
газета: №46 "Бучанські новини" від 24 листопада 2006р.
Віктор Артемчук
Буча-ПАССАЖ
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
satan
  • satan (705)
  • Гостi
  • 1 грудня 2006 14:49
Посмотрим что из этого выйдет... Ну хоть какая-то конкуренция "Зоряному" будет а то они вообсче "ужрались"...

0