Крок до здоров'я

КРОК ДО ЗДОРОВ’Я

Увеличить картинку13 листопада, в селищі Буча, в рамках державної програми “Облаштування і будівництво спортивних майданчиків”, яка діє вже другий рік поспіль, відбулося урочисте відкриття нового тренажерного комплексу. На заході був присутнім міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Власне, як було зазначено, це сотий подібний спортивний об’єкт, який відкривається цього року в Україні. Дані майданчики розроблені та встановлюються українською компанією “Inter Atletika” із залученням кращого світового досвіду.

Перший такий комплекс вже пройшов перевірку і показав свою надійність. В перспективах — облаштування близько 400 подібних спортивних споруд по всій країні.

Загалом, як зазначив Юрій Павленко, швидше за все, ця програма діятиме і в наступному році, адже вона показала свою ефективність та дієвість. Крім того, програма стимулює органи місцевого самоврядування будувати нові спортивні об’єкти вже за кошти місцевого бюджету.

“В даному випадку, майданчиком, який відкрився в Бучі, ми показуємо якість і приклад того, якими повинні бути решта подібних спортивних комплексів в Україні” - наголосив він.

Після символічного перерізання червоної стрічки, всі присутні мали змогу на собі випробувати якість та комфортність тренажерів. Першим приклад подав сам міністр, залюбки показавши, що спорт — важливий чинник у здоровому способі життя. Крім того, залишив для бучанців письмове побажання з автографом. Згодом до корисної справи долучилися й діти, які прийшли із цікавістю подивитися на урядовця.

Але головне в цій події, мабуть, те, що відкритий тренажерний комплекс слугуватиме саме для бучанців і виховуватиме молодь в здорових традиціях.

Крок до здоров'яАнатолій Федорук,
Бучанський селищний голова:
— Сьогодні в житті селища - важлива подія, і ми є безпосередніми її учасниками. Втілюється державна програма Міністерства молоді та спорту по розвитку фізичної культури, спортивного виховання молоді, популяризація спорту серед українців. Приємно відзначити, що й ми, бучанці, долучилися до цього процесу, зокрема, підтвердженням цьому є сьогоднішнє відкриття спортивного майданчика на стадіоні “Ювілейний”. Це ще раз доводить, здоров’я нації - в наших руках.


Юрій Павленко,
міністр у справах сім’ї, молоді та спорту:
—Дуже приємно перебувати на відкритті цього майданчика в місті Буча. Хочу сказати, що за декілька останніх років вдалося зробити серйозний перелом у ставленні урядовців, людей до спорту, здорового способу життя. Минув той час, коли в Україні щодня закривався спортивний об’єкт. Сьогодні ми прийшли до того, що, навпаки, подібні комплекси відкриваються.
Так історично склалося, що штаб-квартира компанії “Inter Atletika”, яка розробила та встановлює ці тренажерні комплекси, розміщується саме в Бучі. Крім того, символічним є й те, що бучанський майданчик на сьогодні є сотим, який відкрито цього року в Україні.
Я переконаний, що завдяки таким спортивним об’єктам, один з яких ми маємо змогу бачити сьогодні в Бучі, кожен із нас стане сильнішим та здоровішим!


Олег Руденко,
президент компанії “Inter Atletika” :
— Скажу, що група компанії “Inter Atletika” нараховує понад 600 чоловік. Ми вдень і вночі працюємо над здоров’ям нації. Зразки, які ви маєте змогу бачити сьогодні в Бучі, - передовий досвід, який вже є у Європі та світі. Ця лінія тренажерів розвиватиметься й надалі. Вона буде включати в себе десятки тренажерів, пристроїв і все для того, щоб ми були здоровішими, щоб юнаки, які йдуть до армії, були у доброму фізичному стані, а дівчата - гарними і стрункими.


Увеличить картинку[ далі фото ]
Назад 1 2 3 Дальше
Людмила Гладська, Ольга Гдуля 
газета: "Бучанські новини" №45 від 17 листопада 2006р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Патріот
  • Патріот (448)
  • Гостi
  • 20 листопада 2006 15:47
wink
Тренажери випробовував, вони супер!
ЦІКАВО ДО ЧОГО ТУТ АВТОР ФЕДОРУКА
ОПУБЛІКУВАВ, ХІБА Є ТУТ ЙОГО ЗАСЛУГА?
sad

0