Велопробіг у Бучі

УДАРИМО ВЕЛОПРОБІГОМ… або “Я буду долго гнать велосипед…”

Усіх бажаючих було запрошено взяти участь у перших відкритих змаганнях із велосипедного туризму та орієнтування “Буча-тревел 2006”, що проходили 29 жовтня на стадіоні “Ювілейний”. Головному організатору заїзду, Андрію Куцевалову, методисту Центру творчості дітей та юнацтва, ідея прийшла вже давно, і якось дуже закортіло втілити її ще у цьому році. Часу на підготовку було лише один тиждень.
Увеличить картинку

Разом зі своїми однодумцями, такими ж ентузіастами взялися до роботи. Концепцію заходу і положення розробили швидко і вже наступного дня оголошення про нього було опубліковане в Інтернеті. Відгуки бажаючих взяти участь у заході надихнули хлопців продовжувати у тому ж темпі.
Увеличить картинку

Роботи було багато, а часу як завжди... Розробка і розповсюдження оголошень. Пошук партнерів, спонсорів і меценатів. Створення декількох маршрутів і розміщення КП на них. Безліч організаційних питань, які виникають в ході справи. Отож, декілька днів у шаленому ритмі пройшли як одна година.
Результат: За підтримки Бучанської селищної ради, за участі селищного голови Анатолія Федорука, а також депутатів селищної ради, які допомогли матеріально — Олександра Таможнього, Музафера Османова, Алі Алієва, Василя Олексюка, Ігора Бартківа, 29 жовтня у вказаному місці, рівно о10:00 почалася цікава спортивно-туристична акція.
Увеличить картинку

Спонсорами і партнерами стали: туристична агенція “Командор”, агенція нерухомості “Правник”, МПП “Рада” (директор Наталія Семко особисто взяла участь у заході), кафе “Келих”, супермаркет “Зоряний”. Приймали безпосередню участь в організації, а також були інформаційними партнерами газета “Бучанські новини” та Інтернет-сайт www.bucha.com.ua. Організатори і учасники чемпіонату висловлюють велику подяку усім цим людям і їхнім підприємствам за підтримку і сподіваються на подальшу співпрацю.
Увеличить картинку

Оргкомітет сподівався на активну участь молоді, навіть незважаючи на обмеження у часі для розповсюдження інформації. Та тільки, коли почалася реєстрація, зрозуміли наскільки необхідні подібні заходи для наших молодих людей. Різні за віком, на різних велосипедах прибули десятки хлопців і дівчат, аби цікаво і корисно провести свій вихідний день, позмагатись за призові місця та отримати заслужену нагороду.
Увеличить картинку

Змагання проходили у трьох вікових категоріях, залік був як командний, так і особистий. Найстарші учасники змагалися на довгій дистанції з орієнтуванням у заданому напрямку. 27-кілометровий маршрут пролягав мальовничими куточками Бучі, Ворзеля, Ірпеня та Лісовій Бучі. Середня вікова група шукала контрольні пункти по Лісовій Бучі, а наймолодші орієнтувалися в районах Мельників та Ястремщина. Змагання видались надзвичайно запеклими, боротьба йшла за кожен КП, за кожну секунду.
Увеличить картинку

В командному заліку на довгій дистанції першими були Олег Гайдай та Артем Щипський (команда “Буча”). Вони здолали дистанцію на 10 хвилин випередивши також бучанську команду “Міро”, яка зазнала аварії на маршруті. На жаль, фортуна була менш приязною до Міши Чернівського і Роми Голляка. Роман пробив колесо і змушений був полишити змагання. Третє місце вибороли теж бучанці – команда “Апачи” – Віктор Сидоренко та В’ячеслав Лівінський. Дистанція була досить складною, тому деякі команди та учасники, які змагалися в особистому заліку, не вклалися в контрольний час.
Увеличить картинку

В короткій дистанції по Лісовій Бучі перемогу вибороли: в командному заліку – “Ахіллес” та “Ахіллес-2”. Це були команди, які складалися зі спортсменів-дзюдоїстів бучанської ДЮСШ. Їх тренер Олексій Лобанов був у складі суддівської команди. На тій же дистанції в особистому заліку серед хлопців перемогу святкували Юрій Галицький та Віталій Клименко, а серед дівчат – Ольга Осколкова та Дар’я Чеховська. Найшвидше подолали маршрут по Мельниках і Ястремщині Марія Остапенко, Микита Пастовенський та Владислав Крупін.

Коли команди стартували, погіршилися погодні умови, стало прохолодно і почав накрапати дрібний дощ. Незважаючи на негоду та втому жоден з учасників не полишив змагань. Більше того майже всі вони взяли участь в наступному виді змагань – “Фігурному водінні велосипеда”. Призові місця вибороли у молодшій групі: Віталій Клименко, Владислав Крупін, переможці попереднього етапу, та Дмитро Бурлаченко. Серед старшої групи першими стали Володимир Лінкевич, Максим Бардовський та Віктор Сидоренко.
Увеличить картинку

Усі переможці отримали від партнерів і спонсорів змагань призи у вигляді велосипедних аксесуарів як то: бортові комп’ютери, ліхтарі, габаритні вогні, насоси, вело-замки тощо.

Приємною несподіванкою для учасників та й організаторів стали три новеньких велосипеди, надані у якості нагород селищним головою та агенцією нерухомості “Правник”. Щасливими володарями цих подарунків стали наймолодший учасник змагань – Денис Гевел та переможниця особистого заліку, яка, на відміну від решти спортсменів, проходила дистанцію на велосипеді “Аист” – Марія Остапенко. Щоб визначити майбутнього господаря третього велосипеда довелося влаштувати ще один конкурс, за результатами якого щасливчиком став Сергій Іщук.
Увеличить картинку

Загалом у змаганнях взяли участь близько п’ятдесяти туристів-велосипедистів з Бучі та Ірпеня. І хоча погода не сприяла проведенню акції, настрій в усіх присутніх був піднесений. Хотілося б також зазначити, що крім спортивного напрямку, захід носив історико-краєзнавчий та екологічний характер. Учасники змогли краще познайомитись з чудовими краєвидами рідного краю. До того ж при проходженні маршруту вони наносили на карту місця стихійних сміттєзвалищ. Зібрана інформація буде узагальнена і передана у Бучанське комунальне управління та, на прохання директора, в МПП “Рада”.
Увеличить картинку

Підводячи підсумки, оргкомітет ще раз висловлює подяку партнерам та спонсорам, а також всім, хто з розумінням поставився до такого необхідного проекту.

Беручи до уваги активну підтримку в організації “Буча-тревел 2006” місцевою владою, особисто селищним головою, небайдужими до проблем молоді громадянами Бучі, підприємцями та організаціями оргкомітет оголошує відкриття нового туристського сезону вже навесні. Нові цікаві заходи, акції, походи і турніри чекають на вас.
Увеличить картинку

Запрошуємо всіх бажаючих до тісної співпраці.

Слідкуйте за нашими досягненнями та планами на сторінках газети “Бучанські новини” та на сайті: www.bucha.com.ua.
газета: №42 "Бучанські новини" від 3 листопада 2006р.
Віктор АРТЕМЧУК, Андрій КУЦЕВАЛОВ
парк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.