» » » Рада ветеранів ВВв та праці у Бучі

Рада ветеранів ВВв та праці у Бучі

СПРАВИ ВЕТЕРАНСЬКІ

В Бучі є дві організації ветеранів Великої Вітчизняної війни: Рада ветеранів ВВв і праці (тилу) та Рада ветеранів інвалідів ВВв. Обидві організації тісно та дружньо співпрацюють.

В Раду ветеранів ВВв та праці (тилу) входять 9 голів округів, на які територіально поділена Буча. В кожному окрузі є своя Рада, яка також веде облік ветеранів, знає будинки, в яких вони живуть, склад їхньої сімї, здоровя, матеріального стану. Незважаючи на те, що це літні люди, вони стараються робити все для того, щоб ніхто не був забутим. Дякуємо їм за працю.

Але в нас в роботі є й недоліки, які намагаємося усунути. Кожен член Ради має змогу виступити з критикою, незважаючи на особистість. Так було й на останньому засіданні Ради ветеранів, на якому був присутній голова Бучанської селищної ради А.П.Федорук та заступник голови Ірпінської Ради ветеранів війни Н.Г.Бурлака. Члени Ради висловили претензії до голови Ради ветеранів І.С.Крутька , який взяв зауваження як програму до дії.

І ще декілька слів про звітно-виборчі збори організації Ради інвалідів ВВв, на які були запрошені голова Бучанської селищної ради А.П.Федорук, голова Обласної ради інвалідів війни П.Л.Якуніна, начальник Ірпінського управління соціального захисту Л.А.Саприкіна, головний лікар Бучанської поліклініки М.Г.Михайленко та я, як член виконкому Бучанської селищної ради, що відповідає за соціальний захист.
Збори пройшли по-діловому, запрошеним було поставлено багато питань, на які присутні отримали відповіді.

В роботі також звернули увагу на недоліки, які потрібно буде усунути.
Головою Ради інвалідів ВВв знову вибраний Варламов А.К.

Як і на святкуванні 105-ї річниці Бучі, всім було приємно чути добрі слова на адресу селищної ради на чолі з А.П. Федоруком від гостей, так і на звітно-виборчих зборах інвалідів ВВв лунали теплі слова на адресу селищної ради і особисто Федоруку А.П. від голови Облради інвалідів війни П.Л.Якуніної про те, що в Бучі багато зроблено та робиться для людей, зокрема для ветеранів та інвалідів війни. Пролунали побажання, щоб всі були здорові та ще багато разів зустрічалися, і не лише на зборах.

Л.О.Скачкова,
заступник голови Ради ветеранів ВВв та праці
газета: №41 "Бучанські новини" від 20 жовтня 2006р.
Михайленко
  1
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Патріот
  • Патріот (448)
  • Гостi
  • 20 жовтня 2006 15:23
А особливо добре в Ірпінському регіоні працює червоний хрест!
Як тільки учасник або Інвалід ВВВ помирає вони зразу пропонують йому допомогти...
Так сталося коли померла моя бабуся (учасниця ВВВ), -
подзвонили майже одразу після поховання запропонували якийсь пайок, здається....
Знаєм хто на цьому руку гріє angry !!!

P.S. Зате сусідка в мене - бабуся пробивна, як дізналась
про допомогу червоного хреста, то з того часу не дає їм
спуску, так з ними і треба!!! angry

0