Вітаємо.. » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

Вітаємо..

Вітаємо..Анатолій Федорук, Бучанський
селищний голова:
- Дорогі бучанці, шановні і високоповажні гості нашого свята!
Вже вкотре, традиційно, золота осінь об’єднує нас в тісне коло. Як на родинне свято, збираються люди за круглим столом, так і ми з вами зібралися тут — на центральній площі селища, щоб відсвяткувати 105 річницю Бучі. Хочу подякувати всім, хто із завзяттям та оптимізмом береться за доручену справу, хто вкладає частинку душі та серця в розбудову рідного селища та покращує його благоустрій.
Наше щасливе завтра — це підвищення рівня добробуту, який базується на нарощенні економічного потенціалу. А це, в першу чергу, розвиток промисловості і сфери послуг.
Звичайно, Буча — молоде місто, навіть в порівнянні з нашими сусідами, які мали й Магдебурзьке право. Але 105 років — це все таки вік, що засвідчує зрілість, дух територіальної громади.
Хочу в цей святковий день від щирого серця привітати вас, бучанці, з Днем міста. Я вірю у вас, вірю в добро людей, які живуть і працюють в Бучі. Від імені селищної ради і виконавчого комітету, висловлюю сердечну вдячність за підтримку у вирішенні нагальних питань. Разом ми зможемо подолати всі труднощі і розбудувати місто!

Володимир Яловий,
почесний громадянин Бучі,
керівник Всеукраїнської партії “Єдність”:
- Шановна громадо! Я хочу привітати вас зі святом! Ви вже стали містом — це незаперечний факт.
Правда й те, що в Бучі є стабільна влада, представники якої роблять все, аби край розквітав.
Я вірю у ваше майбутнє і переконаний, що місто стане окрасою Київського регіону.
Бажаю вам добробуту, здоров’я, щастя!

Олександр Галуненко,
народний депутат України,
почесний громадянин Бучі:
- Дорогі жителі міста Бучі! Вже вкотре помічаю, що в день народження міста, світить сонце. Саме природа благословляє цю землю!
Хотів би висловити подяку бучанському голові Анатолію Федоруку. Не тому, що він зробив таке значиме свято, а тому, що є всі підстави для святкування. Адже декілька років тому, навіть площі цієї не було, всі тіснилися на вулиці.
Я вважаю, що з роками Буча стане ще гарнішою і сподіваюся, що частинку допомоги у розвиток міста внесу і я. Зі святом вас!

Гарі Мартін,
виконавчий директор Асоціації міст Київщини:
- Вітаю тебе, Буча! Дорогі жителі, хочу сказати, що ви дійсно можете зараз пишатися своєю домівкою.
Я бажаю вам чудового свята, гарного настрою, здоров’я та благополуччя! Гадаю, що кожен з вас прикладе зусилля для подальшої розбудови міста. Разом ви зможете зробити Бучу такою, якою хочете бачити!

Сергій Кошарук,
Ковельський міський голова:
- Звертаюсь до вас, іменинники! Я щасливий з того, що ви патріоти свого міста. Ви ставите перед собою цілі і досягаєте результатів! Для нашої громади є великою честю та радістю засвідчити глибоку шану селищу, його керівництву та мешканцям! Як і личить добрим гостям, ми сердечно раді за ваші успіхи і надбання! Смію стверджувати, що є всі передумови для того, щоб і в майбутньому ділові та дружні стосунки між нами розвивалися та вийшли на нові рубежі!
Нехай же мирними, щасливими, успішними будуть прийдешні роки для тих, хто тут живе і трудиться!

Іван Кович,
Тячівський міський голова:
- З великою радістю прийняв запрошення і приїхав сюди, щоб розділити ваше свято! Буквально тиждень тому, ми з Бучанським селищним головою підписали договір про співробітництво. І тепер ми з вами міста-побратими! Зі свого боку запевняю, я і наша громада зробить все для того, аби нашу співдружність направити на благополуччя кожного жителя міста Тячева та міста Бучі. З великою радістю передаю щирі вітання своєї громади. Ми хочемо бути корисними для вас і зробимо все для того, щоб так і було!

Анатолій Кириченко,
Гостомельський селищний голова:
- Дорогі наші сусіди! Прийміть від Гостомеля привітання з нагоди Дня народження вашого міста! Буча — прекрасне місто, в якому живуть чудові, добрі люди. У вас є що показати, а нам є чого у вас навчитися! Тож, бажаю нових успіхів у розбудові міста, щоб все заплановане завжди збувалося!

Сергій Великий,
заступник Ворзельського селищного голови:
- Поважна громадо Бучі! У нашого народу є дуже гарний вислів: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!» На основі тих позитивних змін, що відбулися в Бучі за останні роки, складається стале враження — ви здатні створити таке місто, яке забажаєте. Успіхів та натхнення вам у цьому!

Дмитро Мацепа,
заступник Коцюбинського селищного голови:
- Шановні бучанці! Мені дуже приємно привітати вас від територіальної громади Коцюбинського. На сьогоднішній день, Буча зразок не тільки для Київського регіону, а й для всієї України. Дякуючи вашим роботящим рукам, вашому розуму та за умови талановитого керівництва, ми маємо тут місто-сад.
Тож, побажаю вам тепла і злагоди в оселях, здоров’я і благополуччя!

Ніна Іваненко,
Мироцький сільський голова:
- Вельмишановний Анатолій Петрович! Дорогі бучанці-сусіди! Так склалося, що в 1962 році доля та історія поєднали наше село з Бучею.
У день свята хочеться побажати вам родинного тепла, щастя! Нехай легко працюється на вашій бучанській землі, нехай все вдається! Гарних вам життєвих обріїв!

Олексій Солоник,
заступник міського голови Одеси:
- Любі друзі! Я вас сердечно вітаю від імені голови та жителів Одеси!
Ми вражені вашим чудовим містом, його природою і щирими, привітними людьми.
Побажаю Бучі подальшого розвитку та процвітання! Ми будемо раді, якщо й ви станете гостями нашого приморського краю.
Успіхів вам!
газета: №40 "Бучанські новини" від 13 жовтня 2006р.
Людмила Гладська
Галуненко
Коментарів: 0
Додати коментар