» » » Свято пройде в чистому, прибраному селищі

Свято пройде в чистому, прибраному селищі

Нещодавно на черговому засіданні Бучанського виконкому було прийняте рішення оголосити місячник по благоустрою селища. За цим рішенням усі суб’єкти господарювання і просто мешканці селища разом з відповідними державними органами мали підготувати Бучу до її „Дня народження”. Як проходять роботи, розповідає начальник інспекції по благоустрою селища – Тетяна Бердіковою.

- Тетяно Миколаївно, як ви можете прокоментувати виконання згаданого рішення, які проблеми виникають у процесі?
- Дуже важко працювати. Не всі підприємці реагують на наш заклик. Коли вручалися копії рішення виконавчого комітету щодо місячника благоустрою і рекомендації по заходах, які мають бути проведені, вказувалися терміни виконання цих робіт. Але от і зараз інспектор по благоустрою ходить від одного до іншого, контролюючи виконання рішення.
Нагальною проблемою є нестача кадів у КЖЕПі. Нажаль з 35 місць, якраз більшість – вільні місця двірників і водіїв сміттєвозів.
Та часу на те щоб себе жаліти нема. Думаю і начальник КЖЕПу й інспекція по благоустрою, і підприємці, не дивлячись на трудщі, все-таки підготують селище до його свята і спільними зусиллями триматимуть у належному стані завжди.

- До редакції звернувся житель Бучі і розповів про аварійну ділянку - провал на дорозі при віїзді на вул. Енергетиків біля кафе „Либідь” (колишній „Павлад”). Що ви можете сказати з цього приводу?
- Бучанський виконавчий комітет неодноразово звертався до керівника „Ірпіньтепломережа”, Анатолія Кіфорука із зобов’язанням ліквідувати недоліки, які утворилися у зв’язку з провалом над теплотрасою, що проходить між будинками 3 і 5 по вул. Енергетиків. Саме між тими будинками заасвальтований провулок, який з’єднує вул. Енергетиків і провулок Комсомольський. Асвальтове покриття у місці, де йде теплотраса зіпсоване і утворилося провалля, і якщо автомобіль має низьку посадку, то при виїзді на одну з центральних вулиць може бути серйозно пошкоджений. Згадана проблема дійсно викликає нарікання громадян, що проживають на прилеглій території і мають власні авто.
Вже два роки поспіль ми звертаємось до Анатолія Миколайовича з вимогою негайно вжити заходів аби ліквідувати неполадки. Були навіть письмові відповіді, де обіцянка зробити ремонт в аварійному місці звучить, але до справи до сих пір ніхто не приступав.
Ми звертаємо увагу керівників подібних організацій на це питання і нагадуємо, що до проблем такого характеру повинно бути належне ставлення. А якщо така проблема з’являється, то відразу мають вживатися заходи.

- Що б вам хотілося сказати Бучанцям напередодні Дня Бучі?
- Хочу привітати бучанців із 105 річницею з дня заснування їх рідного селища. Цього року ми востаннє святкуватимемо День селища. Як відомо вже наступного разу буде свято Дня міста. Сподіваємось у майбутньому на співпрацю і більш відповідальне ставлення усіх громадян до правил благоустрою.
газета: №39 "Бучанські новини" від 6 жовтня 2006р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.