» » » Перспективи розвитку фізичного виховання молоді

Перспективи розвитку фізичного виховання молоді

ЗДОБУТКИ ТА ПРОБЛЕМИ ДИТЯЧОГО СПОРТУ

В сучасному світі багато уваги приділяється спортивному вихованню молоді. Нині модно вести здоровий спосіб життя, займатись спортом. Прищеплювати нашим дітлахам любов до фізичної культури, спортивних ігор, духу змагань та перемог призвана Бучанська дитяча юнацька спортивна школа. Про проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання молоді я спілкувалась із директором ДЮСШ Миколою Михайловичем Кривошеєм.

Увеличить картинку— Миколо Михайловичу, якими видами спорту займаються діти у ДЮСШ? Який тренерський склад вашого закладу?
— У ДЮСШ працюють 11 тренерів та 2 адміністратори – директор і методист.
Діти займаються наступними спортивним дисциплінам:
- Волейбол (дівчатка);
- Футбол (хлопчики);
- Легка атлетика;
- Шахи;
- Настільний теніс;
- Боротьба (дзюдо, самбо);
- ЗФП (загальна фізична підготовка).

Діти, в основному, займаються при школах, в яких навчаються. Заняття з футболу в літній період проходять на стадіонах “Ювілейний” та ПМК, а у зимовий період – у приміщенні ЗОШ №4. Тренування з волейболу та настільного тенісу проходять у ЗОШ№9. Звичайно, хотілося би, щоб для занять нам виділили окрему будівлю з усім необхідним, проте поки що обходимось тим, що є.

— В яких змаганнях приймають участь ваші підопічні?
— Наші вихованці приймають участь у регіональних, обласних та всеукраїнських чемпіонатах. Найкращі показники у футболістів (про здобутки ФК “Буча” ми писали у минулих номерах – прим. авт.), навіть серед самих маленьких гравців! Наприклад, діти 1995 р.н. під керіаництвом тренера-викладача Ніни Володимирівни Полякової посіли ІІ місце серед команд Київської обасті у змаганнях за приз клубу “Шкіряний м’яч”.

З початку вересня команди Бучанської ДЮСШ беруть участь у Першості Київської області з футболу в трьох вікових групах під керівництвом кваліфікованих тренерів Валентина Васильовича Басалаєва та Валентина Петровича Лисова.

У легкій атлетиці вихованка Бучанської ДЮСШ Ольга Воронець стала кандидатом у майстри спорту з бігу на 100м. Також наші спортсмени (хлопчики 1993-95 р.н), під керівництвом Олексія Лобанова, у квітні цього року приймали участь у Всеукраїнському чемпіонаті з боротьби, що проходив в м. Одеса.

— Як місцева влада вас підтримує?
— ДЮСШ знаходиться на повному утриманні Бучанської сілищної ради, тому все фінансове забезпечення покладено на її, так би мовити, плечі. Селищний голова Анатолій Федорук вболіває за розвиток спорту в Бучі, тому він радо йде нам на зустріч. Проте, звісно, селищна рада не в змозі забезпечити нас усім необхідним. Така ситуація, на жаль, скрізь по Україні. Нестача фінансування негативно впливає на стан матеріальної бази школи, а це, в свою чергу, не дає можливостей для розвитку.
Також, звісно, ми підпорядковуємось управлінню фізичної культури та спорту в Київській області.

— Які проблеми та перспективи ДЮСШ?
— Загальна потреба – побудова окремого спорткомплексу, або надання у розпорядження достатньої кількості спортивних приміщень, в яких вихованці ДЮСШ могли би проводити тренування. Шкільні приміщення вільні, переважно, увечері. У весняно-літній період така ситуація ще, як кажуть, теприма, проте нікуди не годиться у зимку – ми не можемо затримувати дітей, а особливо дівчаток, до пізнього вечора. Не всі батьки можуть забрати своїх дітей, отож тренування доводиться переносити на більш ранній час, що спичиняє певні незручності. До речі, це і стало причиною того, що волейбольна секція переживає не найкращі часи — дівчатка більш охоче йдуть у гуртки танців чи в інші заклади, а ніж у волейбол.

— Скільки учнів навчається у вашій школі та до якого строку можна записати дітей у спортивні секції?
— На сьогоднішній день у нас навчається 465 учнів, а набір проводиться цілий рік. Приходьте до нас! Фізичне виховання вашої дитини – запорука її здоров’я та краси!
газета: №38 "Бучанські новини" від 29 вересня 2006р.
Ольга Гдуля
  0
Коментарів: 4
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Shaytan

OFFline

 • Shaytan (55)
 • Місцевий
 • 29 вересня 2006 23:17
А чому немає баскетболу? crying

0
brisya

OFFline

 • brisya (21)
 • Місцевий
 • 30 вересня 2006 13:55
Від автора: баскетбол планується, але лишень тоді, коли буде відповідна технічна база, як-то: зала, роздягальня, м'ячі, корзини, гравці, врешті-решт... wink

0
Shaytan

OFFline

 • Shaytan (55)
 • Місцевий
 • 4 жовтня 2006 20:05
Ну можна в якійсь школі зробити.М'яч є.Гравців зберемо... tongue

0
brisya

OFFline

 • brisya (21)
 • Місцевий
 • 5 жовтня 2006 18:18
Ну, одна річ - у школі, а інша - на рівні секції. А в школі, наскільки я пам'ятаю, і так можна непогано покидати... smile

0