» » » Найкращій спосіб зробити дітей "хорошими" - зробити їх щасливими

Найкращій спосіб зробити дітей "хорошими" - зробити їх щасливими

Днями бучанська школа №8 відзначала свій 45-річний ювілей. Привітати зі святом педагогічний колектив та учнів навчального закладу прийшли колеги-директори та вчителі інших шкіл, випускники, запрошені гості.

Згадували минулі роки, труднощі, що виникали на шляху становлення школи, але кожен був переконаний — заклад має майбутнє, адже в ньому працюють досвідчені люди, закохані у свою справу.

Сьогодні в школі 23 вчителя.
Четверо з них — відмінники освіти, четверо — методисти, один — старший вчитель, семеро — вчителі вищої категорії, двоє — вчителі першої категорії, троє — другої категорії. Але, мабуть, справжня гордість і надбання — це учні, які “вийшли в світ”, знайшли своє місце у житті та славлять рідний край. Ними пишаються, ставлять в приклад і з радістю у серці розуміють, що загартовувати характер, прищеплювати любов до знань їм допомагали й вони — їхні педагоги.

Увеличить картинкуНе забула про ЗОШ № 8 й місцева влада. Зокрема, на святі був присутній заступник бучанського селищного голови Юрій Хоменко, презентувавши у подарунок комплект шкільних дошок та вручивши працівникам подяки. Виголошуючи промову, він сказав: “Шановні присутні! Дозвольте привітати вас з ювілеєм від імені селищного голови, виконавчого комітету, складу депутатського корпусу. Це свято і ваше, і свято всього селища, адже школа – святе, що є в нашій державі. Ви навчаєте дітей, вводите їх з дитинства в доросле життя. Ваша праця – це свята праця, нелегкий труд! Тож, дозвольте побажати вам натхнення, удачі, здобутків!
З нового року ви будете бучанською міською школою №2 і відчуєте, що влада опікуватиметься і вашою школою, й іншими навчальними закладами в Бучі
”.

Багато теплих й щирих слів пролунало на адресу ювілярки. У подарунок до дня народження були продемонстровані пісенні та музичні номери у виконанні учня 8 класу Стаса Познякова, студентки 3 курсу вищого музичного училища ім. Глієра Мусової Анни, переможниці міжнародного дитячого конкурсу “Зоряні мости”, учениці 3-го класу Аліси Ржавської та інших. І, звичайно, не обійшлося й без святкового торта!
Кулінарний витвір з традиційними свічками винесли на сцену і задмухали під загальні оплески, загадавши при цьому бажання. Яке? Догадатися не складно, адже девіз школи: найкращий спосіб зробити дітей хорошими — зробити їх щасливими!

Найкращій спосіб зробити дітей "хорошими" - зробити  їх щасливимиДиректор школи № 8 Людмила Волинець:
— 45 років — це багато чи мало? Для школи, як, мабуть, і для людини, доля складається по-різному. Так сталося і з нашим навчальним закладом. Він пройшов крізь терни, адже не один раз змінював свій статус, навіть вже думали закривати його, але ми вистояли. Два роки маємо випуск 11 класу.
Сьогодні, я дуже рада бачити у цій залі милих серцю людей! Наші здобутки — невеликі, але вони є.
Діти в нас дуже хороші — я впевнена, що вони патріоти не лише своєї школи, але й держави.
Я ще раз всіх вітаю з нашим святом, всього вам найкращого!

ДОВІДКА
Школа була заснована ще в минулому столітті. 
Саме тоді один з чиновників правління південно-західної залізниці Федір Литвиненко отримав в Бучі земельну ділянку і побудував дачу — місце для відпочинку. Але після більшовицького перевороту 1917 року його квартиру у Києві конфіскували і Литвиненко остаточно переїздить до селища, працює на станції Буча. 30-ті роки круто змінили життя не одного покоління радянських людей, змінилося життя і родини Литвиненків — дачу у них відібрали і влаштували тут дитячий будинок для сиріт. Після Великої Вітчизняної війни, у приміщенні школи розмістився дитячий будинок для дітей-сиріт військовослужбовців, які загинули на війні. При ньому працювала і початкова школа. У 1961 році на цьому місці відкривається бучанська восьмирічна школа №2 (тепер школа №8).

Увеличить картинку

Увеличить картинку

Увеличить картинку

Увеличить картинку

Увеличить картинку

Увеличить картинку

Увеличить картинку
газета: №38 "Бучанські новини" від 29 вересня 2006р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар