Наближається день міста...

Враховуючи те, що наше селище отримало визнання на державному рівні, як найчистіше і найкрасивіше і те, що з 19 вересня у Бучі оголошено місячник благоустрою, ми звернулися до селищної профільної інспекції аби дізнатися про нагальні проблеми, про тих, хто своїми діями або навпаки бездіяльністю заважає нормальній розбудові містечка.
На питання відповідає начальник інспекції по благоустрою – Тетяна Миколаївна Бердікова.

Увеличить картинку— Тетяно Миколаївно, ми з вами вже давно говорили про привокзальну площу, наскільки мені відомо ще влітку мало розпочатися оновлення всієї інфраструктури поблизу залізничного вокзалу і вже зовсім скоро бучанці не впізнали б це місце. Що сталося, чому до сих пір не видно ніякої роботи?
— Справа в тому, що підприємці Свірський, Скидан, Наварова, яких завчасно повідомили про реконструкцію, мали познімати свої тимчасові торгові точки аби ми могли приступати до запланованої роботи. Та, як бачать усі бучанці, їхні кіоски і до сьогодні стоять там. Мало того, з’явилася ще одна перепона. Підприємець Володимир Миколайович Можара самовільно встановив торгівельний кіоск на прилеглій до залізниці території без відповідної на те документації. На даний час йому неодноразово вручалися приписи бюро по контролю за станом благоустрою в селищі і приписи інспектора Держбудконтролю А.А.Куявця на терміновий демонтаж цього кіоску. Але громадянин Можара не реагує на наші зобов’язання, ігнорує виконання цих приписів, кіоск так і стоїть на місці, що є порушенням згідно законодавства.

Увеличить картинку— По першому питанню все зрозуміло, а де ще виникають непорозуміння?
— Однією з головних проблем є робота з приватним сектором. Я, наприклад, як людина, яка виросла в селі не можу зрозуміти тих, хто в себе під тином має безлад і нічого не робить щоб біля хати було чисто й гарно. От, скажімо, вул. Вокзальна, одна з центральних вулиць селища. Ще до того як там було розпочато ремонтні роботи, облаштування пішохідних доріжок з обох сторін проїжджої частини, працівниками інспекції по благоустрою був проведений обхід по приватному сектору. Мета прибрати будівельні матеріали, які поскладувані попід парканами, над дорогою. Дехто відреагував, але більшість чомусь не хоче розуміти, що своєю байдужістю, вони порушують правила благоустрою селища, а ті будматеріали псують естетичний зовнішній вигляд вулиці.
Ми запрошуємо усіх взяти участь у житті нашого селища. Адже в усіх нас однакове бажання жити у чистоті, ходити по облаштованих вулицях. Ми маємо бути хорошими господарями в своєму домі.

— Розкажіть про ще один епізод з життя Бучі. Хотілося б дізнатися що сталося з «Гулівером» у дворі буд. 101 по вул. Вокзальній?
— Запевняю жителів району, що ще на передодні святкування Дня селища, 7 жовтня, вони матимуть на місці аварійної споруди новий, сучасний, вуличний спортивний комплекс.

Ми дякуємо Тетяні Миколаївні за змістовні відповіді.

І якщо нам завжди так добре йдуть на зустріч в інспекції по благоустрою, ми запрошуємо громадян селища, читачів нашої газети ставити питання, щодо впорядкування вашої вулиці, які ми обов’язково поставимо відповідним чиновникам. Звертайтеся до нас за адресою і телефоном вказаними на останній сторінці нашого тижневика.
газета: №38 "Бучанські новини" від 29 вересня 2006р.
Віктор Артемчук
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.