» » » Врятувати людину - почесний обов'язок

Врятувати людину - почесний обов'язок

17 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВРЯТУВАТИ ЛЮДИНУ — ПОЧЕСНИЙ ОБОВ'ЯЗОК

Увеличить картинкуРятувати життя і майно людей від вогню — справа не проста, навіть небезпечна. Тому професія пожежника вимагає, якщо не захоплення, то, принаймні, поваги до людей, які працюють у цій сфері. Зачасту, з-поміж нелегких буднів, сповнених фізично тяжкою та морально-напруженою працею, пожежники лише раз в рік, на професійне свято, відчувають віддачу та інтерес до служби, яку несуть.

Напередодні 17 жовтня — Дня працівника цивільного захисту населення, Бучанська селищна рада привітала весь особовий і начальницький склад Бучанської пожежної частини зі святом.

Зокрема, заступник голови Віктор Фальковський, який був присутнім на цьому заході, нагородив присутніх подяками та грошовими преміями, висловивши щирі побажання благополуччя, процвітання. І хоча урочиста частина проходила у вузькому, “сімейному” колі, проте виявлена увага була приємною для тих, чий девіз — “Запобігти, врятувати, допомогти!”

На жаль, для деяких працівників, передсвяткові дні стали останніми, проведеними на службі. Адже з 18 жовтня вийшла постанова, згідно якої всі підрозділи мають бути воєнізованими.

Про теперішні стан Бучанської пожежної частини розповідає її начальник, майор внутрішньої служби Юрій Уренко.

- Скажіть, будь ласка, наскільки звичною є увага до вас?
- Насамперед, приємно, що про нас не забули. З Бучанською селищною радою співпрацюємо давно. Її керівництво завжди вітає весь особовий склад зі святами, за що їм дуже вдячні.

- Який штат працівників? Чи гостро стоїть питання технічного оснащення частини?
- В пожежній частині Бучі працює 40 чоловік особового складу. В нас три бойових машини виїзду, дві автоцистерни, одна автодрабина, висотою 30 м, щоб рятувати людей на 8-9-му поверхах.

Звичайно, проблеми існують і, мабуть, ситуація скрутна не лише у нашій частині. Потрібно укріплювати матеріальну базу. Є й питання з фінансуванням. Щоправда, допомагають коштами і з місцевих бюджетів, забезпечують нас паливно-мастильними матеріалами, допомагають з ремонтами частини.
- Наскільки достовірною є інформація про реформування пожежних частин?
- Зараз в нас професійна пожежна частина — це вільний найм. Але з 18 жовтня, весь підрозділ буде воєнізовано. На чолі караулів стоятимуть офіцери, що матимуть відповідне звання і статус. Цивільні люди вже не зможуть працювати.
газета: №37 газета "Бучанські новини" від 22 вересня 2006р.
Людмила Гладська
мнс
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.