» » » Бучанські дошкільні заклади

Бучанські дошкільні заклади

Бучанські дошкільні заклади
Бучанські садочки готові 1 вересня прийняти дітей

Останній місяць літа — час вже традиційного підготування до нового навчального року, зокрема організаційних і ремонтних робіт у дитячих закладах. Прибирання прилеглої території, висадка зелених насаджень, косметичне оновлення приміщень — ось той потрібний мінімум, щоб гідно зустріти малечу першого вересня.

На більш суттєві роботи, на жаль, наважиться не кожен керівник закладу, адже як завжди бракує коштів, а за рахунок батьківських внесків капітальний ремонт не проведеш.

Увеличить картинкуПроте, свою підтримку виявляє Бучанська селищна рада, яка в цьому році для облаштування і ремонту дитячих дошкільних закладів виділила з бюджету 1,5 млн. гривень. Як зазначив Бучанський селищний голова Анатолій Федорук, для тих робіт, які слід загалом провести в бучанських садочках — ця сума незначна, але все ж таки необхідна для нормального функціонування установ.

Певний ремонт і благоустрій прилеглої території проводитиметься у всіх бучанських ДНЗ. Приміром, в дитячому навчальному закладі №23 незабаром завершаться роботи по покрівлі даху, зробиться водовідведення, облаштуються дитячі майданчики.

В ДНЗ №8 приступили до поточного ремонту приміщення, адже за літній період в цьому закладі виникли певні труднощі: потекла система водопостачання на другому поверсі і практично дві групи вийшли з ладу. Дається взнаки й інженерія харчоблоку.

Ще у двох дитячих закладах — №7 і №21 ремонтні роботи проводяться більш ґрунтовно, адже стан їхніх приміщень був близьким до аварійного.
Про більш детальну ситуацію в цих закладах нам погодилися розповісти їх завідуючі.

Ірина Зінюк, завідуюча ДНЗ №7
Головна проблема у нашому дитячому садочку вже майже 30 років — система водопостачання та каналізації, вони не ремонтувалися. Звичайно, проводилися певні профілактичні роботи, але кардинально ситуацію це не змінювало. І зараз в нас частково йде ремонт і заміна цих комунікацій в 4 класах, пральні, підвальних приміщеннях. Замінюється сантехніка в дитячих туалетних кімнатах.
Ремонт проходить активно, але дуже великі обсяги робіт. Я сподіваюся, що до першого вересня він завершиться і ми зможемо без проблем прийняти дітей. Ремонт відбувається за фінансування Бучанської селищної ради. Щодо загального благоустрою, то прилегла територія прибирається завжди і підтримується в належному стані.

Ніна Лізенко, завідуюча ДНЗ №21
Повністю перекриваємо метало-черепицею дах Планується часткова заміна вікон на метало-пластикові в залі хореографії. Буде нове обладнання на харчоблоці — замінюються електроплити, духова шафа, встановлюється великий котел для нагрівання води. На пральні поки лише передбачається проведення ремонтних робіт.
Своїми силами батьки роблять поточний ремонт в двох класах, навіть замінюють двері. В жовтні плануємо зробити спільно за кошт спонсорів і Бучанської селищної ради заміну дверей, підлоги, стелі, світильників, тобто капітальний ремонт, і, частково, замінити сантехнічне обладнання за рахунок батьків в тренінговому центрі (кімната для батьків).
Для одного з класів купуємо нові меблі.
Роботи проводяться активно, йде благоустрій прилеглої території.

Безперечно, проблеми в дитячих навчальних закладах є і їх подолання можливе лише за умови достатнього фінансування. Але попередній досвід засвідчує, що не останню роль у цьому питанні відіграють наполеглива праця та бажання, чого нам якраз і не бракує.

Тому вже 1 вересня оновлені і відремонтовані дитячі садочки готові прийняти сотні бучанських дітлахів.
газета: "Бучанські новини" №31 від 11 серпня 2006р
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.