» » » Хай в серці молодість живе!

Хай в серці молодість живе!

Знову і знову хочеться розповісти, що є в цьому складному світі добрі люди, яким не байдуже наше майбутнє. Діти — це перший промінець нашого суспільства і куди ми його спрямуємо, там він й буде сяяти.

Ах, молодість, молодість! Куди так швидко минають роки? Ось, начебто, нещодавно хлопчиськом бігав босоніж по стадіоні Юрчик, ганяв м’яча, боровся з друзями, бешкетував. А роки йдуть, і тепер із хлопчиська виріс гідний мужній чоловік — Юрій Ілліч Прилипко, який своїм розумом, наполегливою працею здобув чималих успіхів в житті, здобув повагу та шану серед колег і друзів.

На перший погляд — стильна, ділова людина, а в душі палає молодість, вічна згадка про азартне дитинство. І з усмішкою на вустах, згадуючи про своє минуле, Юрій Ілліч постійно тягнеться до дітвори, ніби хоче знову повернутися в ті роки і бути нарівні з ними.

Маючи своїх трьох діточок, Юрій Ілліч завжди допомагає стороннім людям, хто б не звернувся — завжди отримає людяне порозуміння та допомогу.

Одним із таких щасливчиків є Бучанський клуб східних видів єдиноборств “Фенікс”. Піднімаючись з нуля, як говорять, не маючи ні свого приміщення, ні засобів існування — клуб працював з дітьми, працював плідно, маючи високі досягнення, завдяки тренеру Семиряжко Василю Івановичу.

І ось, Господь допоміг йому зустрітися з Юрієм Іллічем, людиною, яка відразу відгукнулася на прохання допомогти чужим дітям, яка не байдужа до розвитку спорту в нашому регіоні. В цьому році Юрій Ілліч допомагає з ремонтом спортивної зали клубу “Фенікс” і у вересні спортсмени увійдуть до чистих світлих приміщень, де будуть готуватися до нових перемог.

В липні Юрій Ілліч оздоровив команду дітей на березі Чорного моря в місті Очаків. Діти з великим задоволенням плавали в морі, проводили на теплому піску тренувальні заняття. Разом із ними весь час поряд були їхні тренери та гостомельський меценат Юрій Ілліч, в серці якого постійно живе молодість.

Ми дуже щасливі, що хоча б одна людина, Ю.І. Прилипко, відгукнулася, зацікавилася та сприяє нашій роботі.

Ми — керівництво клубу та батьки дітей, вдячні Юрію Іллічу за його підтримку та внесок у розвиток клубу. І те, що діти “Феніксу” стають чемпіонами України, Європи є безпосередньою заслугою Юрія Ілліча.

Тож, із нагоди Дня народження цієї щирої людини, клуб “Фенікс” бажає йому міцного здоров’я, родинного затишку, вічної молодості, всіх земних благ та світлої долі.

Керівники клубу “Фенікс” В.І. Семиряжко, С.П. Пазій
газета: "Бучанські новини" №31 від 11 серпня 2006р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.