» » » Творчі злети хореографічного колективу "Оксамит"

Творчі злети хореографічного колективу "Оксамит"

Колектив перейшов у приміщення нової школи мистецтв, де, завдяки меру міста Федоруку А.П, були створені умови для занять та творчої роботи ансамблю. Важливим для талановитого та не ординарного хореографа Оксани Казимирівни Вижги, є те, щоб усі постановки були різні за формою, змістом і характером. Щоб кожен глядач міг знайти для себе щось цікаве.

Це дало значні результати – у квітні 2006 року «Оксамит» посів почесне третє місце на обласному конкурсі «Дебют». Це дуже важливе досягнення для колективу, бо на конкурсі ансамбль виступав уперше, а учасників з усіх регіонів області було багато. Талановитих дітей із Бучі помітили, і не залишили без уваги члени журі.

Тож керівники колективу вирішили поїхати на міжнародний дитячий фестиваль «Морська мушля», який проводився у Болгарії.

До підготовки на фестиваль віднеслися дуже серйозно. Мали поїхати найкращі учні колективу, а також їхні керівники: О. К. Вижга, С. В. Орнатський, та незамінний помічник – С.А. Зелінська.

Діти розпочали підготовку на сцені ЦБК Бучі, а очільники групи – пошуки коштів на поїздку.

Обійшли багато місцевих підприємців та підприємств, але, переважно всі, з тих чи інших причин, відмовляли у допомозі. Та як кажуть, світ не без добрих людей, і вони знайшлися. Тож хореографічний колектив «Оксамит» поїхав на фестиваль до Болгарії за підтримки Бучанського селищного голови А.П.Федорука, та президента благодійного фонду «Оксамит» С.В. Орнатськго.

Увеличить картинку

Фінансову допомогу юним артистам надали: генеральний директор ПП «Міраж» Ю.І.Прилипко, бізнесмен О.В. Бондарь, та директор ВАТ Бучанський приладобудівний завод «Веда» Обштат В.Ф.

Добре, що не перевилися люди, яким не байдуже майбутнє країни – діти, які змалку своєю творчою працею підіймають імідж України і нашого рідного міста Буча. Неможливо передати щасливі посмішки дітей, котрі з високо піднятими головами представляли свою країну за кордоном.

Увеличить картинку

Отже, 26 червня ми прибули у Болгарію, м. Созопол. Умови перебування були чудові, діти були задоволені. Виступ призначили вже на наступний день після приїзду, але це юних конкурсантів не засмутило, і ми організовано почали репетиції.

Костюми, зачіски, макіяж – все це було детально продумано ще вдома.
Колектив привіз 5 різних за змістом і характером номерів, як сольні, парні, так і групові. Учасники колективу показали себе з найкращої сторони, працювали на сцені як одна команда, правильно, чітко, і з відповідним настроєм. Тому наших дітей помітили не тільки члени журі. В перервах між виступами тривала майже трьохгодинна фотосесія.

Увеличить картинку

До нас протягом цього часу постійно підходили і місцеві жителі, і туристи, і конкурсанти, бо всім хотілось познайомитись та сфотографуватися з учасниками колективу. Така підтримка надихала дітей на перемогу.
До заключного гала-концерту, з понад 300 учасників з України, Росії, Молдови, Болгарії, Білорусі, потрапили тільки найкращі колективи фестивалю. і середних наш “Оксамит”.

Отже, ми привезли такі нагороди: І місце в номінації «Класичний танець» (друга вікова категорія),
І місце в номінації естрадно-спортивний танець (перша вікова категорія), та диплом і грамоту від болгарської сторони журі найоригінальнішому колективу у танцювальному мистецтві.
Увеличить картинкуУвеличить картинкуУвеличить картинку

Крім того, що діти працювали, вони ще добре відпочили. Багато купалися у морі та загоряли, гуляли по місту, катались на каруселях. Особливо запам’яталась дітям екскурсія до села Бата. Це оазис болгарської культури та побуту, національної кухні, традицій гончарного мистецтва, пісні, танцю.
Діти із задоволенням ліпили глиняні горщики, танцювали болгарські народні танці та підспівували місцевим співакам.

Увеличить картинку

Але мабуть самим яскравим моментом у відпочинку – була поїздка до нового аквапарку «Парадіз» у м. Несебер. Діти розважались на різних водяних гірках та у басейнах цілий день. Не можливо передати ті емоції радості та щастя на дитячих обличчях. Сподобалось все: атракціони і обслуговування були на вищому рівні.
Ось настав останній день перебування в гостинному Созополі. Розлучатися ніхто не хотів, бо дуже всім сподобалось. Але, як кажуть, «у гостях добре, а дома краще». Отже 8 липня о 8.00 ранку ми поїхали додому.

Ще раз хочеться від усієї душі подякувати за допомогу Бучанському селищному голові А.П. Федоруку.
Дякуємо за фінансову підтримку, без якої колектив не здійснив би цю подорож: генеральному директорові ПП «Міраж» Ю.І.Прилипко, відо-мому бізнесмену О.В.Бондарю, директорові ВАТ Бучанського приладобудівного заводу «Веда» В.Ф.Обштату, президентові благодійного фонду «Оксамит» С.В.Орнатському, Наша подяка директорові Бучанського ЦБК О. М. Гордійчуку за надану можливість провести репетиції на сцені клубу перед поїздкою, та багаторічну плідну співпрацю.
газета: "Бучанські новини" №27 від 14 липня 2006р.
Оксана Вижига
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Максимка
  • Максимка (448)
  • Гостi
  • 7 липня 2007 21:23
Отстой! Проходила полгода к Выжге, обидно, что у нее такое чувство этоизма и чересчур завышенная самооценка. Фантазии нет, костюмым сто лет.

0