Вітаємо юних акторів

У всіх селах та містах України 25 червня молодь відзначала своє „професійне” свято. Цього дня міська влада Ірпеня вітала кращих представників молоді нашого регіону цінними подарунками та концертом. Ірпінський міський голова Мирослава Свистович у своєму виступі закликала молодь вчитися і працювати на благо України, жити з вірою у її краще майбутнє.

Увеличить картинку

На сцену один за одним піднімалися випускники-медалісти, кращі молоді спеціалісти Приірпіння та творчі колективи, серед яких і учасники театральної студії гімназії „Мельпомена”. Цього року юні актори на чолі з досвідченим керівником, режисером театру Лідією Борисівною Хуторян стали лауреатами обласного фестивалю молодіжних театральних колективів „Театральна вертикаль”, представивши на суд строгого журі та глядачів п’єсу Михайла Старицького „По-модньому”.

Не зважаючи на свій юний вік, актори майстерно перевтілилися в героїв твору та, швидко заволодівши аудиторією, отримали її симпатію і підтримку. Міська влада відзначила успіх театрального колективу чудовим подарунком – компактним магнітофоном, який стане добрим помічником у підготовці до наступного театрального сезону.

А на завершення чудовими піснями гостей привітали юна бучанська співачка Ангеліна Данішевська та гурт „Ясени”.

Світлана Юхно

газета "Бучанські новини" №25 від 30 червня 2006р.
газета: №25 "Бучанські новини" від 30 червня 2006р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (55)
  • Місцевий
  • 3 липня 2006 00:18
Передаю привіт колегам по театральній студії "Мельпомена". smile Особливе вітання Лідії Борисівні.

0