СПОРТ – ЦЕ свято здоров'я

СПОРТ – ЦЕ свято здоров'я

Цьогорічний День молоді в Бучі розпочався спартакіадою, що вже стала символічною ознакою проведення заходів в нашому селищі. Спортивні змагання — справа корисна і в даному випадку доречна, адже молодість завжди пов’язували зі здоров’ям, силою духу, витривалістю та красою. Тож і стадіон “Ювілейний” гостинно вітав всіх бажаючих долучитися до заходу та повболівати за учасників — команди Бучанської селищної ради, “Зоряного”, “Промтехкрова”, “ЮТЕМ”, Гостомельської військової частини.

Увеличить картинку

Та перше, що впало в око, порожні трибуни, які аж ніяк не свідчили про широкий розголос та інтерес до дійства з боку громадськості. Стороною оминули спартакіаду і більшість працівників підприємств, установ, організацій, команди яких виборювали (у таких видах змагань, як футбол, волейбол, легка атлетика, настільний теніс, канат) “дружню перемогу” та своєрідний авторитет для загального добробуту. Хоча були й виключення.

Увеличить картинку

Приміром на святі ми побачили керівника бучанського підприємства “ПТЕМ” Сергія Василишина, який став не лише капітаном своєї команди, але й брав активну участь у її спортивній долі. Чому? На це питання він люб’язно погодився нам відповісти:
– Я, як директор такого великого підприємства, що знаходиться в Бучі, вирішив, що моя команда повинна брати участь у змаганнях, присвячених Дню молоді. Тим більше, що на нашому підприємстві молодих працівників дуже багато, ми оновлюємося. А спорт і робота, на мою думку, це речі взаємопов’язані.
Я обов’язково братиму участь у спортивних змаганнях, зокрема у футболі. Адже керівник підприємства власним прикладом повинен показувати своєму колективу, що все ж таки за спортом і за здоровим способом життя — майбутнє. І саме тому я тут.”
А щодо групи підтримки учасників змагань, то вона була представлена Гостомельською військовою частиною, яка вболівала і за своїх, і, разом з тим, за решту команд.
Поступово спартакіада набирала обертів, емоційність видовища то зростала, то спадала. Але загальної масовості захід так і не набув. Натомість атмосферу, що панувала на святі молодості та спорту, можна було вважати по-домашньому затишною. Таке собі свято для своїх — всіх тих, хто спорт любить і поважає. А брак глядачів, зрештою, настрою нікому не зіпсував.

Увеличить картинку


Увеличить картинку


Люмила Гладська

газета "Бучанські новини" №25 від 30 червня 2006р.
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.