В гостях у художника

В гостях у художника

Історія нашого селища пов’язана зі славетними іменами письменника М.Булгакова, композитора Л.Ревуцького, художника О.Мурашка. Візитівкою будь-якого міста є не тільки мальовничі його куточки та пам’ятники старовини, а місця, де жили і творили люди, що складають славу нації. І нині на бучанській землі живе і працює немало творчих людей. Буча ще не має спеціальних виставкових залів, де можна було б демонструвати шедеври місцевих митців. Та, думаю, це – справа часу. А поки що подібні персональні виставки можна побачити, відвідавши Бучанську школу мистецтв або художні галереї міста Києва.

Увеличить картинку

Нещодавно в приміщенні Українського фонду культури на вул. Липській, 16 було відкрито виставку живопису відомих європейських художників „Далекі вітри”, на якій були представлені і роботи нашого земляка Миколи Канєвського.

Увеличить картинку

Перед очима відвідувача постають мальовничі куточки міста Прешова, його затишні вулиці, бані церков, невеликі вежі – враження художника від цьогорічної поїздки до Словаччини, чудові пейзажі навіюють спокій, а складні філософські картини „Пророк”, „Небесне воїнство” викликають глибокі роздуми про сенс людського життя, про таємниці буття, що відкриваються тільки обраним.

Увеличить картинку

В сусідній виставковій залі – картини його італійських друзів Фаусто д’Ораціо та Тоніно д’Аморе. Цикл „Середземноморські сни” вражає незвичною композицією, що дивним чином поєднує фантастичне та реальне, та цікавою кольоровою гамою. Несподівані асоціації виникають і при спогляданні картин, головним предметом зображення яких є не людина, а речі, що її оточують у тій чи іншій ситуації.
Кожен художник – володар неповторного , часом незвичного для більшості людей погляду на світ. Та твори митців допомагають нам відкрити невідомі грані буття, побачити душі речей, зануритися в глибини підсвідомого і зрештою – краще пізнати самого себе.

Увеличить картинку

Увеличить картинку

Фото: Вчителі гімназії на художній виставці свого колеги – Миколи Канєвського
газета: "Бучанські новини" №23 від 16.05.06р.
Світлана Юхно
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (55)
  • Місцевий
  • 19 червня 2006 22:23
Як приємно на канікулах побачити фото своїх вчителів. smile

0
Макс

OFFline

  • Макс (28)
  • Місцевий
  • 12 липня 2006 11:56
tongue не знал бы тебя в реале подумал бы что ты ТАКОй бОтАН гыгы не обижайся

0