» » » Бучанці вшанували пам'ять письменника

Бучанці вшанували пам'ять письменника

Юні Бучанці вшанували пам'ять письменника

Бучанці вшанували пам'ять письменника


Днями увесь світ відзначав 115 річницю від дня народження відомого письменника, родина якого свого часу мала дачу у Бучі, нашого визначного земляка - Михайла Булгакова.

Усі бучанці знають, що на місці, де колись стояв дерев'яний будинок, зараз знаходиться пам'ятник. Саме біля нього учні школи №7 на чолі з директором Наталією Володимирівною Ісаковою зібралися у день народження великого письменника, аби вшанувати пам'ять про нього і покласти квіти.

Наталя Володимирівна, мабуть, черговий раз, розповідала дітям про їхнього відомого земляка, згадала його безсмертні твори, а нам розповіла, що вчителі з учнями часто навідують пам'ятник, намагаючись підтримувати визначне місце у належному стані.

Увеличить картинку

Там ми зустрілися і з директором краєзнавчого музею Михайлом Васильовичем Тюменцевим. Він повідав деякі новини щодо музею Михайла Булгакова.

Виявляється, вже у найближчому майбутньому у колишньому будинку культури по вулиці Києво-Мироцькій, 69 відкриє свої двері для відвідувачів такий довгоочікуваний музей. На сьогодні готується експозиція з великої кількості експонатів, фотографій, документів, а приміщення буде ремонтуватися.
Що ж, побажаємо Михайлу Васильовичу наснаги у його роботі і з нетерпінням очікуватимемо на відкриття його дітища.

Увеличить картинку
Віктор Артемчук 
газета: "Бучанські новини" №19 від 19 травня 2006р.
Булгаківська весна
Коментарів: 0
Додати коментар